Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos vadovas liks tas pats

2021-01-14, Sveksnosnaujienos.lt
Primename, jog D. Dirgėlienė mokyklai vadovauja nuo 2002 m. rugsėjo 1 d.
Primename, jog D. Dirgėlienė mokyklai vadovauja nuo 2002 m. rugsėjo 1 d.
Šešioliktojo nebus. Bent jau kol kas... Kaip  informavo Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Petkevičienė, artimiausius penkerius metus Švėkšnos „Saulės“ gimnazijai ir toliau turėtų vadovauti dabartinė direktorė Dalia Dirgėlienė. Su ja pasirašyta terminuota sutartis, kuri įsigaliojo nuo sausio 4 dienos.

Konkursas Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti buvo paskelbtas birželio 22 d., o atrankos posėdis vyko 2020 m. lapkričio 19 d. Prašymus dalyvauti konkurse pateikė 2 pretendentai. Tačiau visus reikalingus dokumentus iki lapkričio 5 d., kaip buvo numatyta konkurso sąlygose, pateikė tik vienas pretendentas, kuris atitiko keliamus reikalavimus.

 Atsakymo, apie konkurso rezultatus, teko laukti ilgai. Po papildomo raginimo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai pasiūlė kreiptis tiesiogiai į Šilutės rajono savivaldybę. Iš pastarosios sulaukti informacijos pavyko gana greitai.

Gimnazijos bendruomenė (tikriausiai ne visa) iki šiol laukia žinių apie konkurso rezultatus ir nėra informuota apie naujai pasikeitusias vadovo sutarties sąlygas. Kol kas nepateiktas joks oficialus pranešimas ir visai seniūnijos bendruomenei. Nors kita vertus, juk vadovas nesikeičia. Ar tikrai verta apie tai paskelbti? Mes manome, kad privaloma, nes tėveliai turi teisę žinoti viską apie savo vaiko ugdymo įstaigą, todėl ir informuojame!

Abejojame, ar gimnazijos interneto svetainėje bus pateiktas oficialus pranešimas, nes ir apie skelbtą konkursą jokios žinios pateikta nebuvo... Tiesa, prieš pat atrankos posėdį pasirodė dokumentas, kurį galite pamatyti po rašiniu.

​Jeigu gimnazijos vadovu būtų tapęs kitas asmuo, jį galėtumėme įvardinti, kaip 16-ąjį direktorių šios ugdymo įstaigos istorijoje. Kadangi konkursą laimėjo dabartinė vadovė, skelbiame, jog 16-ojo nebus. Bent jau kol kas...

Primename, jog D. Dirgėlienė mokyklai vadovauja nuo 2002 m. rugsėjo 1 d. Iki šiol ilgiausiai direktoriavo Ona Pintverienė (nuo 1977 iki 1997 m.). Tad artimiausiu metu D. Dirgėlienė gali tapti ilgiausiai įstaigai vadovavusia direktore.


Straipsnio komentarai

..2021-01-15
ausys kažkaip keistai atrodo. tarsi suglaustos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?