Prie „Šilutės“ prisijungė vidurio puolėjas

2021-01-13, Sergėjus Gvildys
Vidurio puolėjas Rytis Biliartas užsivilko „Šilutės“ marškinėlius.
Vidurio puolėjas Rytis Biliartas užsivilko „Šilutės“ marškinėlius.
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL–VIKINGLOTTO) čempionate rungtyniaujanti Šilutės miesto vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ sustiprino puolėjų grandį. Atsivėrusią spragą aukštaūgių gretose po Khalilo Thomo išvykimo į Jonavą užpildė vidurio puolėjas Rytis Biliartas iš Klaipėdos.

Rytis sezoną pradėjo „Telšių“ komandoje, kurioje sužaidė 7 mačus. Vidutiniškai per 17 minučių krepšininkas pelnė po 9,3 taško, atkovojo po 5 kamuolius ir rinko po 9,4 naudingumo balo. Anksčiau R. Biliartas rungtyniavo Tauragės krepšinio klube, Joniškio „Delikatese“, Mažeikių „Mažeikiai“, Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandose.


Straipsnio komentarai

..2021-01-13
va matot nuo nulio pradeda mūsiškiai "our troops"... Nu ir kiek klaipėdų yra pasaulyje? Kai lunatikai aiškina kad žemė plokščia tai gali būti kad čia išversta blogai iš anglų kalbos. Nu gal "flat earth" kalba eina apie žodį "flat" kaip naudojama britų anglakalbystėje. Nu kad žemė ne plokščia, bet kaip butas, rezidencija, tt. Sunku pasakyti gal tai sinonimas sąvokai "pažadėta žemė". Ir neaišku ar jie gyvena žemėje, kaip tas Elon Musk su savo boring company. Nu ir jeigu žemė tik vienas iš būtų, kur kiti butai? Kažkokie labai nedraugiški tie visi mūsų kaimynai. Plėšikaujančių alibabų gaujos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka