Bėgo visus metus...

2021-01-13, Zita Urmulevičienė

Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija (LBMA) kasmet vykdo daug įvairių bėgimo varžybų. Tarp jų - ir Lietuvos bėgimo taurės varžybos, kuriose išaiškinami geriausi bėgikai daugelyje amžiaus grupių.

2020 metais turėjo vykti 16 užskaitinių bėgimų, bet dėl pandemijos vyko tik 11. Bendru nugalėtoju tapo ir bėgimo taurę laimėjo švėkšniškis Marius Ignotas. Jis surinko 7 403 taškus. II v. liko N. Žukauskas – 7 326 tšk., III v. - J. Čekanauskas, surinkęs 7 310 tšk. (abu iš Kauno). Tarp moterų taurę iškovojo Gitana Akmanavičiūtė.

M. Ignotas 2003 metais baigė Švėkšnos vidurinę mokyklą (dabar - Švėkšnos „Saulės“ gimnazija) ir Šilutės sporto mokyklą, buvo Lietuvos mokinių žaidynių ir Lietuvos jaunių pirmenybių prizininkas 800 m bėgime, rajono kroso čempionas, mokyklos rekordininkas 1 000 m bėgime. Baigęs studijas Kauno technologijos universitete, dirba Vilniuje ir laisvalaikiu bėgioja. 2020 m. užėmė II vietą 50 km bėgimo varžybose (3:20;38 val.), pralaimėjęs tik Lietuvos rekordininkui Aleksandrui Sorokinui. Maratono bėgime - 42 km 195 m - pasiekė 12-tą rezultatą - 2: 49;55 val. Beje, sunkią ir ilgą maratono distanciją įveikė ir jo klasės draugas Donatas Šernius.

Džiugu, kad mūsų kraštiečiai ir baigę mokslus neužmiršta sporto.

Sveikų ir pergalingų jiems ateinančių metų.

.. @ jo problemos2021-01-13
nu jo nori bėgioja, bet kodėl nori kad apie jo bėgiojimus rašytų visiems tarsi tai būtų ne jo problemos, bet kažkokios visuomenės užimtumo problemos? Nu kad jis tai daro ne dėl savęs bet dėl visų "mūsų". Tarsi jis "atstovauja" kažkokį "mūsų" kraštą. Nu kad mes visi atsakingi už tas nesamones. Ir kad turbūt tai brangiai mums visiems kainuoja šitie norai ir užgaidos. Nu pats pagalvok dabar kaip tik pentagonas pradeda statyti dvi naujas karines bazes skirtas amerikiečių kariams lietuvoje viena iš kurių savo teritorja bus didžiausia visoje europoje, čia kalbant apie visas bazes vokietijoje kur yra dislokuota milžiniškos JAV pajėgos. O bendrai paėmus tos abi karinės bazės bus beveik 500 kvadratinių kilometrų dydžio, apie 50 tūkstančių hektarų. Palyginimui visos rusnės salos plotas tik 47 km². Tad čia ir reikalinga susiprasti kas čia per "spalvos" bėgioja, tos kurios atseit nebėga, jeigu nėra bėgių. Komentaras patinka Komentaras nepatinka