Šilutiškių grupė „Be U“ dalyvauja šių metų Eurovizijos atrankose „Pabandom iš naujo“

2021-01-13
Grupė prieš kelerius metus susibūrė ir repetavo, koncertavo įvairiose šventėse ir jaučiasi pakankamai stiprūs žengti toliau.
Grupė prieš kelerius metus susibūrė ir repetavo, koncertavo įvairiose šventėse ir jaučiasi pakankamai stiprūs žengti toliau.

Penki šilutiškiai: vokalistė Guoda Gailiūtė, gitaristas Saimonas Stasytis, būgnininkas Dovydas Stoškus, bosistas Dovydas Mažonas ir klavišininkas Martynas Stoškus – grupė „Be U“, jau šį šeštadienį pasirodys LRT ekrane, dalyvaudami Eurovizijos konkurso atrankose „Pabandom iš naujo“.

„Prieš kelerius metus susibūrę į grupę repetavome, koncertavome įvairiose šventėse ir pagaliau jaučiamės pakankamai stiprūs žengti toliau. Turime gerą dainą, sukurtą mums kompozitoriaus Ąžuolo Paulausko, stiprią žinutę ir pakankamai užsidegimo. Dainuosim apie tai, kad mylėti nėra paprasta, kartais ypač sunku išmokti arba prisiminti, kad reikia mylėti save, o tai gyvenime yra labai svarbu. Ypač dabar, kai visas pasaulis susiduria su apribota asmenine laisve, kai esame užsidarę savo kambariuose ir reikia pastangų atrasti savyje vidinės jėgos, kad būtų galima keliauti toliau“, – pasakoja vokalistė G. Gailiūtė.

Šiais metais nacionalinėje atrankoje į konkursą, kuris vyks Nyderlanduose, Roterdamo mieste, dalyvauja 22 atlikėjai ir grupės. „Be U“ pasirodys pirmame pusfinalyje, kuris bus rodomas jau šį šeštadienį.

Muzikantai džiaugiasi galimybe dalyvauti konkurse, be abejo, jaučia ir šiek tiek nerimo, pandemijos metu pasiruošti pasirodymui gana sudėtinga, tačiau, esant dideliam norui, viskas įmanoma.

„Repetuojame beveik kasdien, labai smagu, kad per tuos visus metus jau esame susibendravę, gerai sutariame, tad ir studijoje praleistas laikas nėra varginantis. Mes, vyrukai, pažįstami nuo vaikystės, groti kartu pradėjome nuo šeštos klasės Vyganto Stoškaus vadovaujamoje Šilutės vaikų muzikos grupėje „Karčemėlė“, Guoda prisijungė prie mūsų jau Vilniuje. Tiek repeticijose, tiek koncertuose visada dalinamės tik gera nuotaika. Labai tikimės, kad kraštiečiams patiks mūsų daina ir jie mus šeštadienį palaikys“, – pasakoja grupės lyderis S. Stasytis.

„Pabandom iš naujo 2021” yra pirmasis grupės konkursas, bet muzikantai tikisi, kad ne paskutinis. Grupės nariai kūrybingi, neilgai trukus pristatys daugiau autorinių dainų. Kaip ir visi Lietuvoje, jie laukia pandemijos pabaigos ir sugrįžtančių koncertų.


Straipsnio komentarai

..2021-01-15
Nu jeigu be "u" tai lietuva rašosi kaip lietvva, lietwa, tt. Na ir šilutė be "u" rašosi kaip Szyłokarczma. Nu reik turėti omenyje kad klasikinės lotynų kalbos abėcėlėje nebuvo U raidės. Nebuvo ir W, turėdavo vargti rašydami VV. Kažkas panašaus kaip su tomis trimis raidelėmis ir lenktyninkų lentelėmis lietuvoje, kur kažkokie triraidistai susilankstę kažkieno jaunas nugaras jodinėja ant tu lenktų nugarų. Nu ir atseit šitų lietuvos vardo garsintojų kelias neveda į romą, tik į romantiką. Ir kas nekeista jiems atrodo kad garsinti reikalinga triukšmaujant ir gadinant gerą bylą. Kam taisyti kažką jeigu nesugedę? Atkreiptkite dėmesį į bėrių burnas. Va keturi patys išsišiepia rodo kad jų burnos nežiba auksu. Bet šiais laikais odontologija yra labai pažengusi. Tie nešventieji turi stebuklingos keramikos iš kurios nulipdo karūnas visiems savo aptarnaujamiems garsų pasaulio karaliams.

Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Cypa2021-01-15
nemanau jog atranką praeis. O jeigu ir praeis, tai koks skirtumas, nes vis tiek dėl koronos neįvyks VĖL Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?