„Šilutės prekybos“ žaidimo finalininkai išsidalino 20 prizų

2021-01-17, „Šilokarčemos“ informacija
Šaldytuvas „Beko“ iškeliavo pas Oną Šeputienę į Vainutą.
Šaldytuvas „Beko“ iškeliavo pas Oną Šeputienę į Vainutą.

UAB „Šilutės prekyba“ turi gražią tradiciją – kasmet po Naujųjų į pamario kraštą grąžina Kalėdas. O tai padaro apdovanodami ir paskelbdami kalėdinio žaidimo finalininkus.

Žaidimo taisyklės labai paprastos ir minėtos įmonės klientams puikiai žinomos. Jis organizuotas visose parduotuvėse nuo praėjusių metų spalio 20 dienos iki gruodžio 31-osios. Dalyvavo pirkėjai, kurie įsigijo prekių už 6 eurus ir daugiau, tarp kurių buvo ir rėmėjų prekių, pažymėtų žaidimo ženklu, ir įmetę kvitą į specialią dėžę. Burtų keliu atrinkti finalininkai.

Žaidime negalėjo dalyvauti bendrovės administracija ir parduotuvių darbuotojai bei jų šeimos nariai. Už žaidimo teisingą organizavimą buvo atsakingos vyr. vadybininkės O. Baltrūnienė, D. Bedalytė, vadybininkės R. Bružienė, I. Kondrotienė ir J. Jautakienė. Ir jos puikiai su tokiu darbu susitvarkė.

Taigi, jau aiškūs žaidimo rėmėjų skirtų prizų savininkai. Šaldytuvas „Beko“ iškeliavo į Vainutą pas Oną Šeputienę. Viryklė atiteko Tomui Šertvyčiui iš Kintų. Mikrobangų krosnele džiaugiasi Žemaičių Naumiesčio gyventojas Stanislovas Vaidas Ežerinskas. Kepsninė iškeliavo į Saugų seniūniją, Bružų kaimą, pas Dianą Adomaitienę. Kavos aparatas jau tarnauja Reginai Kuisienei iš Šilgalių kaimo, Pagėgių savivaldybės. Skrudintuvą laimėjo Jonas Seselskis iš Čiutelių kaimo, Saugų seniūnijos. Patalynės komplektas iškeliavo į Kažemėkų kaimą, Stoniškių seniūniją, pas Antaną Andrejauską. Paplūdimio palapinė jau Rūtos Poškienės iš Bardėnų namuose. Šyliškės Gintarės Šiaudvytienės ir šilutiškio  Vitalijaus Lipatovo rankose - blenderiai. Uostadvario kaimo gyventoja Jolanta Armonienė laimėjo virdulį, o rusniškė Rasa Čeponytė – miegmaišį. Paspirtukas tarnaus Stanislavai Krugelienei iš Juodžių kaimo, o pučiantis šildytuvas - Usėnų seniūnijos Žemaitkiemio kaimo gyventojui Arūnui Jankauskui. Staltiesė puoš pagėgiškės Zitos Motuzienės stalą. Ventiliatorius pasiekė naujakuriškės Kristinos Riterienės namus. Sulčiaspaudė iškeliavo į Pagėgius pas Vidmantą Burduką. Elektrinės svarstyklės nudžiugino Aivarą Kavčinską iš Vainuto, o antklodė – Sonatą Martinkienę iš Vilkyčių. Skalbimo mašiną laimėjo Diana Genulevičiūtė iš Saugų seniūnijos Medelių kaimo.

Iš viso apdovanota 20 asmenų. Žaidimo rėmėjai: „Retiimportas“, „Žemaitijos pienas“, „Lietuvos kepėjas“, „Delikatesas“, HKScan Lietuva“, „Klaipėdos duona“, „Mažeikių mėsinė“, „Vigesta“, „Meduolis“, „Premia KPC“, „Daisena“ ir kt.


Straipsnio komentarai

.. @ Kapsukas pavirto į marijampolę?2021-01-17
tame ir esmė kad neaišku ar taip ar kitaip, nes aš nieko neprisimenu ko pats negyvenau va šitame gyvenime. Kad ir šitame pragare, kuriame "gyventa" čia labai mažai yra ko atsiminti, kas būtų sąmoninga ar protinga. Ir tada reikalinga kopinėti kopėčiomis į kažkokią istorijos atseit pilną medaus statinę kuri kaip tik dėl to ir pastatyta, nors akivaizdu kad tenais antavilių kolumbeikiai ne medų suneša kaip bitutės, bet naudoja kitokiam tuštinimuisi ir yra tiek pridergę kad bet kokia istorija turėtų skaitytis kaip išvietė. Kur bitės žiemą eina į tualetą kai lauke -20C? Turbūt tame pačiame avilyje daro. Negali tikėti "praeitimi". Ir tada reikalingos sistemos kuriose ne žodžiais būtų mylima tėvynė bet žygiais. Nu kalba nėra svarbu, nes tai vergovės instrumentas. Lietuvių kalba nieko nereiškia jeigu jinai vartojama ne pagal paskirtį arba atvirkščiai tai ir yra kalbos paskirtis: pavergti ir laikyti vergovėje.. Tai yra lietuva užkariauta arba niekada ir nebuvo jokios lietuvos. Tai tik kažkokia "kolonija", su nusikaltėliais ir prižiūrėtojais kurie turi išlaisvinančio darbo kad prižiūrėti tuos kalinius, karinė bazė su kalbančiais biologiniais ginklais, gyvulių ferma su kalbančiais biologiniais ginklais, tt.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kapsukas pavirto į marijampolę?2021-01-17
Marijampolė į Kapsuką Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kurios veiklos pasiilgote labiausiai?