Lemiamu metu spurtavusi „Šilutė“ nukovė „Delikatesą“

2021-01-19
Nuotr. M.Baranauskas
Atkaklų mūšį laimėjusi „Šilutė“ (13-7) grįžo į pergalių kelią NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai po atkaklios kovos išvykoje 69:65 (16:20, 24:15, 11:14, 18:16) įveikė Joniškio „Delikateso“ (5-14) krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Iki dvikovos pabaigos likus kiek mažiau nei 2 minutėms Mindaugas Stašys smeigė tritaškį ir rezultatą išlygino – 65:65. „Delikatesas“ kitoje atakoje taškų nepelnė, o M. Stašys pataikė metimą viena ranka ir persvėrė rezultatą svečių naudai (67:65).

Kitoje aikštelės pusėje Šarūno Kulevičiaus mestas tritaškis skriejo pro šalį, o tuo vėl pasinaudojo „Šilutė“. Rytis Biliartas pataikė dvitaškį ir suteikė saugų pranašumą savo komandai – 69:65.

Po šio epizodo Š. Kulevičius prametė dar vieną tritaškį ir mačo nugalėtojas tapo aiškus. Paskutinius taškus „Delikatesas“ pelnė, kuomet iki dvikovos pabaigos buvo likusios kiek daugiau nei 2 minutės. Žilvinas Petraitis pataikė dvitaškį ir buvo padidinęs šeimininkų persvarą iki 3 taškų (65:62).

„Šilutės“ komandoje naudingiausiai žaidė Valdas Vasylius, kuris per 33 minutes surinko 16 taškų (8/10 dvit., 0/2 trit.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 22 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 22 (8/12 dvit., 1/6 trit., 9 atk. kam.), Samuelis Martinas 10, Žilvinas Petraitis 7.

„Šilutė“: Mindaugas Stašys 20 (4/6 dvit., 3/9 trit.), Valdas Vasylius 16 (8/10 dvit., 11 atk. kam.), Tadas Poška 9 (2/8 trit.).