Medinių langų ir durų gamyba – paslauga, kurios teikėjai klientų trūkumu nesiskundžia

2021-01-22, Pranešimas spaudai

Neretai žodis „mada“ turi ir neigiamą atspalvį, tačiau kartais tendencijos yra iš tiesų džiuginančios. Puikus pavyzdys – faktas, jog žmonės, remontuojantys ar statantys namus, aklai nesivaiko naujausių mados „vėjų“, net ir kainos faktoriaus nelaiko esminiu. Vis didesnei daliai lietuvių svarbu gyventi kuo natūralesnėje, ekologiškesnėje aplinkoje. Tad plastikiniams langai ir šarvuotoms durims po truputį grimztant į antrą planą, užsakymų gausa džiaugiasi medinių langų ir durų gamyba užsiimanti AB „Stalių gaminiai“ įmonė.  Žmonės tik dar kartą įsitikino, jog geriausios medžiagos – natūralios, atėjusios pas mus iš gamtos. O jei prie jų dar prisiliečia auksarankis stalius, galutinis rezultatas pranoksta lūkesčius!

Pro medinius langus ir pasaulis gražesnis!

Mediniai langai – puikus pasirinkimas tikrai ne vien dėl to, jog natūralizmo idėjos šiuo metu yra itin populiarios. Ši žaliava turi visus privalumus, svarbius kalbant apie puikiai savo paskirtį atliekančius bei estetiškai atrodančius langus. Jog šis teiginys ne tik gražiai skambėtų, skubama pateikti konkrečius medinių langų privalumus.

Geros šilumos ir garso izoliacinės savybės. Svarbiausia, jog pro langus „nepabėga“ šiluma (žiemą, taip sakant, nereikia šildyti lauko), o jaukios namų ramybės netrukdo iš gatvės sklindantys garsai. Minėtus reikalavimus mediniai langai išpildo netgi su kaupu!

Atsparumas išoriniam aplinkos poveikiui. Neprofesionalia akimi žvelgiant, gali atrodyti, jog būtent plastikas – tvirtesnė už medieną medžiagą. Mitas! Mediena, net ir veikiama išorinės aplinkos veiksnių (drėgmė, saulės spinduliai, temperatūrų skirtumai ir kitai), ilgą laiką išlaiko ne tik savo sandarumo, bet ir estetines savybes.

Komfortiškas mikroklimatas. Mediniai langai „kvėpuoja“, tad ir patalpoje bus išlaikomas optimalus drėgmės santykis. Tad nereikės investicijų į jokiu brangius drėgmės surinkėjus, drėkintuvus ir kitus prietaisus.

Nesenstanti klasika. Jei kai kurios medžiagos, pavyzdžiui, mūsų minėtas plastikas, gali būti priderintas tik prie atskirų interjero stilių bei po truputį tampa atgyvena, tai mediniai langai ir kiti medžio gaminiai išlieka amžina klasika. Nesvarbu, į kokį interjerą šį bandysite „įsodinti“ ar prie kokių detalių derinsite, galutinis rezultatas visada bus estetiškai (o ir, aišku, funkciškai) patrauklus.

Tiesa, kai kurie žmonės medinių langų vengia dėl neva sudėtingos šių priežiūros. Nesvarbu, iš kokios medžiagos pagamintus langus pasirinksite, juos valyti reikės, o mediena priežiūrai įnoringa anaiptol nėra. Netgi priešingai, dėl savybės nekaupti elektrostatinio krūvio, nešvarumų ant medinių rėmų būna netgi mažiau. Užtenka prisiminti, jog medienai valyti negalima naudoti jokių stiprių cheminių priemonių, kurios gali pažeisti paviršių.

Medinės durys – tobulas medinių langų partneris

Nusprendusieji rinktis medinius langus, neretai dairosi ir iš tos pačios medžiagos pagamintų durų. Pastarosios savo savybėmis taip pat nenuvils. Lauko durims itin svarbu tvirtumas bei izoliacinės savybės. Medinės durys tai turi! Patikėkite, durys tikrai nebus ta silpnoji vieta, pro kurią pateks erzinantys šurmulys iš gatvės ar šalčio banga! Durų „neišbalansuos“ nei temperatūrų kaita, nei krituliai ar saulė. Nepaisant visų pavojų, tai – ilgaamžiškas, tvirtas pasirinkimas.

Dar vienas nenuginčijamas privalumas – estetiška, solidi išvaizda. Sutikite, jog, pažvelgus į namo duris, nori nenori imi vertinti visą eksterjerą, o neretai leidi sau pagalvoti, koks interjero stilius vyrauja namo viduje. Medinės lauko durys gali būti gaminamos tiek iš medžio masyvo, tiek ir iš klijuotos medienos (pušies, raudonmedžio, ąžuolo). Rinkitės norimą atspalvį iš plačios spalvų paletės ar, siekdami išsaugoti tekstūros unikalumą, naudokite laką. Klientui pageidaujant į medines lauko ar vidaus duris gali būti montuojami ir stiklai, suteikiantys šioms dar didesnio išskirtinumo bei estetikos.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?