Už kalbėjimą telefonu vairuojant – numatytos baudos

2021-01-22, Tauragės AVPK informacija

Policijos pareigūnai siekdami užtikrinti tinkamą eismo kontrolę sausio 18-21 dienomis vykdė policinę priemonę, kurios metu fiksavo neatsakingus vairuotojus, kurie vairuojant transporto priemones naudojasi mobiliojo ryšio priemonėmis.

Iš viso priemonės metu buvo užfiksuoti 22 pažeidimai.

Nustatytiems pažeidėjams gresia baudos nuo 60 iki 90 eurų. Pakartotinai pažeidus taisykles gresia netekti vairuotojo pažymėjimo nuo 1 iki 3 mėnesių.

Primename, kad nedraudžiama vairuojant naudotis mobiliuoju telefonu su laisvų rankų įranga, tačiau ir tai ne visada užtikrina saugų vairavimą.

Įspėjame transporto priemonių vairuotojus vengti bet kokių su transporto priemonės vairavimu nesusijusių veiksmų.


Straipsnio komentarai

blia, blia, blia2021-01-23
įprastai telefonu kalba pensininkės, joms reikia daug pliotkinti.
Jaunimas praktikuoja dalykinį susirašinėjimą SMS paslauga, kas nebaudžiama net bažnyčioje.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2021-01-22
Neina suprasti tokios policininkystės. Kodėl negali normaliai policininkauti? Va šiandien vydoma policinė priemonė kur skaitosi kaip neatsakingi vairuotojai tie kurie vairoujant naudojasi mobiliojo ryšio priemonėmis, visi kiti vairuotojai nesvarbu kaip neatsakingai vairuoja turbūt nėra fiksuojami tos "policinės priemonės". Nu kam tai reikalinga? Ar čia kažkaip policininkai gali užsidirbti daugiau, nes va vykdo "priemonę". Turbūt ir va "įspėja" per straipsnį irgi skaitosi kaip "policinė priemonė". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?