Šilutiškis apstulbo, atvėręs savo pašto dėžutę: voke – pluoštai padirbtų eurų

2021-01-24, Vygandas Trainys

Šeštadienio rytą Šilutės komisariato pareigūnai sulaukė neįprasto pareiškimo – į policiją kreipėsi šiame mieste gyvenantis 31 metų vyras, savo pašto dėžutėje aptikęs voką su pinigais.

Voke iš viso buvo pusantro tūkstančio eurų. Visi banknotai – po 50 eurų, tik vienas 20 eurų. Visos kupiūros buvo padirbtos – klastotes akivaizdžiai išdavė vienodi numeriai.

Voką su banknotais šilutiškis pašto dėžutėje Laisvės alėjoje rado dar užpraeitą šeštadienį, tačiau policijai pranešė tik vakar. Vyriškis neslėpė esantis labai nustebęs. 

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pinigų klastojimo. Už tai gresia bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Klastotojai dar nenustatyti, taip pat neaišku, ar voką įmetęs asmuo pats užsiima pinigų padirbinėjimu. Pareigūnai ieško liudininkų, aiškinasi, ar netoliese viešose vietose yra įrengtos vaizdo kameros.

Aiškinamasi, ar keista „dovana“ nėra susijusi su vyriškio darbine veikla.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

išdūrė2021-01-26
kaip talkučkėj. Ant stalo gal ir brakauni, bet likusieji " kažkur " išgaravo. Žioplį ir bažnyčioj muša... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2021-01-24
Dabar kai nebėra šilutėje teismo tai turbūt reiktų ir susietus terminus pervadinti: ikirūmuninis tyrimas,
valstybės garantuojamos rūmuninė pagalba, rūmuningumo ministerija, tt. Nes dabar visa ta lietuvos teisinė sistema atrodo kaip tie padirbti eurai. Visi rūmunai ir law-onai akivaizdžiai dirba po vienodais numeriais. Kaip drakonas kur žydi vienybėje su daug galvų. Vien ką reiškia tos visos indėninės kličkos. Ir čia reikalinga prisiminti tą kitą istoriją su padirbtais eurais, kai lietuvai vos tik įstojus į europos sąjungą demaskavo grupuotę kurie taip gerai padirbinėdavo eurus, kad juos sudėtinga buvo atskirti net bankų specialistams. Europos centrinis bankas rengė ekskursijas į kauną kad susipažinti su lietuvos tautodailininkais, kurie ir veikė po tokiais stogais: dailė, menas, reklamos paslaugos, tt.. Nors vis tiek ten tokie masteliai kad tai ne nusikalstama grupuotė, bet karinė grupuotė.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?