Savaitgalį būriavosi žiemos pramogų mėgėjai

2014-01-28, Gerda BELOKOPYTOVA
Ant užšalusių pievų rusniškiai nusprendė prisiminti vasarą ir pasimėgauti ant laužo keptomis dešrelėmis.
Ant užšalusių pievų rusniškiai nusprendė prisiminti vasarą ir pasimėgauti ant laužo keptomis dešrelėmis.

Vandens telkinius bei pievas užklojęs storas ledo sluoksnis savaitgalį sutraukė nemažai žiemos pramogų mėgėjų. Net žvarbus vėjas ir didesnis nei 10 laipsnių šaltis neišgąsdino norinčių papramogauti Šilutės rajono gyventojų ir čia atvykusių svečių.

Atsliūkindami žiemos šalčiai kartu atsineša ne tik slogią nuotaiką, kai gyventojai nenori išlysti iš šiltų savo namų į žvarbų šaltį. Išsiilgę žiemos linksmybių ne tik vaikai, bet ir suaugę džiugiai leidžia laiką čiuoždami rogutėmis nuo kalnelių, ar spindinčiu ledu guviai skuodžia pačiūžomis.
 
Bene daugiausia žmonių savaitgalį zujo netoli Rusnės užšalusiose pievose. „Ledo keliu“ čia ne tik važiavo rusniškiai, bet ir  būriavosi šeimos su vaikais, jaunimas. Lankėsi čia ne tik patys rusniškiai, bet ir atvykę Šilutės rajono ar tolimesnių vietovių gyventojai. Juk smagu pasigrožėti pačios gamtos sukurta pramoga. Apsiginklavę storu rūbų sluoksniu, pasipuošę, kas žieminiais batais, kas pačiūžomis, saulėtą šeštadienio popietę sugužėjo ant ledo. Ant užšalusių pievų žmonės ne tik vaikštinėjo, bet ir čiuožė pačiūžomis, rogutėmis. Ekstremalių pojūčių ištroškę suko virtuoziškus ratus keturračiais. Pasirodo, ekstremalių pojūčių ištroškę ne tik vaikinai. Už keturračių vairo drąsiai tuokart sėdo ir merginos.

Kiek tolėliau savo sugebėjimus demonstravo ir automobilių vairuotojai.
 
Tiesa, patys rusniškiai nusprendė ant ledo pasimėgauti ir vasarą primenančiu užsiėmimu. Kokiu? Ant laužo iškeptomis dešrelėmis. „Tokia graži diena šiandien, nors ir minusinė temperatūra, tačiau saulė maloniai sušildo. Susirinkome su draugais ir kilo mintis išsikepti dešrelių čia, ant ledo“, - „Šilokarčemai“ pasakojo rusniškis Arvydas. Žmonių minios neišbaidė nei minusinė temperatūra, nei žvarbus, žandus gairinantis vėjas. Džiugi nuotaika, vaikiškas klegesys sklandė aplink. Žmonės, pamiršę visus savo rūpesčius, linksminosi žiemos pramogų apsuptyje.

Žiemos pramogoms neabejingi ir keturkojai. Netoliese vikriai slidžiu ledu lakstė šuo, kuris nė minutei nesitraukė nuo savo šeimininkų.

Kiek tolėliau sklandė ir jėgos aitvarai. Vienu jų sklandęs vilnietis Tomas savaitgalį svečiavosi Rusnėje pas senelius. „Praėjusiais metais taip pat čia buvau atvykęs panašiu metu, mačiau kaip žmonės sklandė jėgos aitvarais ir labai gailėjausi, kad neturėjau savojo. Šiemet laukiau momento, kol užšals pievos, o kai sulaukiau, susikroviau daiktus ir iškart atvykau čia“, - sakė Tomas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?