Moteriškos pižamos – rūbas, leidžiantis save išreikšti

2021-02-03

Žmogus per savo gyvenimą pramiega...stop, ir koks gi skirtumas, kiek laiko pramiegame! Juk tai – ne laiko švaistymas, bet, priešingai, užtarnauta galimybė pailsėti po įtemptos, varginančios dienos, nesvarbu – skaitant savo mėgiamiausią knygą, šėlstant su vaikais, džiaugiantis antros pusės draugija ar iškart panyrant į miego karalystę. Prie poilsio kokybės prisideda ne tik, kaip dažnai kalbama, čiužinys ar lova. Miego rūbai, kurie turi būti kokybiški, patogūs ir malonūs kūnui – taip pat reikšmingi.

Seksualu ar patogu: o gal – abu?

Moteriškos pižamos – vienas tas rūbų, kurių modeliai tarpusavyje skiriasi kardinaliai. Pradedant trumpučiais miego šortukais ir palaidinė su petnešėlėmis bei gilia iškirpte ir baigiant miego kostiumu, sudarytu iš ilgų kelnių bei marškinių. Taigi, ką rinktis?

Pasirinkimas, aišku, priklauso nuo kiekvienos moters individualybės. Juk ne kur kitur, o būtent namuose, iš tiesų galima jaustis save ir atsikratyti to įvaizdžio, kurį, dažnai verčiamos tam tikrų aplinkybių, moterys susikuria. Vadinasi, realus scenarijus, jog moteris, visą dieną „įlindusi“ į dalykinį kostiumėlį, dailiai išryškinantį figūros linkius, vakare „šoks“ į uždarą, jaukią, vyriško tipo pižamą. Ar, priešingai, kuklios, santūrios moters įvaizdis, apsivilkus seksualią, daug kūno dengiančią pižamą, kardinaliai pasikeis. Abiejų tipų moteriškos pižamos - fur.lt prekių kataloge laukia Jūsų.

Tačiau neretai moters spintoje galima rasti kardinaliai skirtingo stiliaus rūbų, taip pat ir miego drabužių.  Juk pižamos pasirinkimą lemiančios aplinkybės nuolat keičiasi. Metų laikas, vieta kur ir su kuo miegame, galiausiai ir mūsų nuotaika: visa tai būtent ir atspindi pižama bei jos pasirinkimas.

Kas svarbiausia renkantis pižamą?

Trumpai apžvelgus pižamos reikšmę, derėtų aptarti ir konkrečias šios pasirinkimo detales. Juk miego drabužių asortimentas labai platus, tad, nežinodami, nuo ko pradėti paieškas, ne tik sugaišime daug laiko, bet ir rizikuojame priimti klaidingą sprendimą pirkinio atžvilgiu.

Audinys. Nesvarbu, kalbėtume apie miego ar viršutinius drabužius, medžiaga, iš kurios šie yra pasiūti – svarbiausias kriterijus. Pižama – drabužis, esantis arčiausiai nuogo kūno, tad audinio pasirinkimui turime būti reiklūs. Svarbiausia, jog šis suteiktų „antros odos“ efektą.

Parduotuvėse, prekiaujančiose miego drabužiais, gali rasti gaminių, pasiūtų iš įvairių audinių: medvilnės, viskozės, šilko, satino. Daugumos akyse favoritas yra medvilnė, kuri pasižymi pralaidumu orui, švelnumu net ir pačiai jaukiausiai, į alergiją linkusiai odai. Tačiau, reikia pastebėti, jog medvilnės savybės lemia, jog iš dažniausiai siuvamos kuklios, „naminės“ pižamos.

Moterys, kurios ir su pižama nori jausti seksualios bei elegantiškos, dėmesį turėtų atkreipti į šilką bei satiną. Šilkas – prabangus, tačiau patogus kūnui bei komfortiškas. Šilkas pralaidus orui, tad neprakaituojama, o karštą naktį dar ir apgaubia gaivinančia vėsuma. Satininių pižamų užduotis – elegantiškas gundymas. Apsivilkus šio, prabangiai blizgaus audinio pižamą, moteris pasijus rafinuota, solidi, tačiau kartu ir seksuali.

Dydis. Norint jausti komfortiškai, pižamos dydis neturi būti nei per mažas, nei per didelis. Rinkitės įprastai nešiojamą dydį, o, jei pateikti konkretūs išmatavimai, atsižvelkite į juos.

Modelis. Kelnės ar šortai – sprendimas, kurį įtakoja asmeninis skonis (pavyzdžiui, yra moterų, kurios, apsivilkusios ilgas miego kelnes, jaučiasi suvaržytos) bei metų laikas.

Derinimas. Dailiosios lyties atstovės, visada norinčios išlikti stilingos, prie pižamos gali rinktis derantį chalatą, šlepetes, miego akinius. Fur.lt internetinėje parduotuvėje, prekiaujančiai kokybiškais rūbais bei aksesuarais, galima įsigyti jau sukomplektuotų miegui skirtos aprangos derinių. Tai – itin naudingas variantas vyrams, norintiems pradžiuginti savo antrąsias puses, tačiau nepasitikintiems savo stiliaus bei skonio pojūčiu.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Viktorija2021-02-05
Nuostabaus grožio ir stilinga naktinė apranga. Pižama, namų kostiumėlis, turbūt kaip pavadinsim - taip nepagadinsim. Labai gražu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2021-02-03
šilkas, satinas, medvilnė, viskozė, tt nei vienas iš paminėtų medžiagų nėra auginama lietuvoje. Turėtų pižamų susigalvoti kokias nors pižamas iš vietinių medžiagų: runkelių, šiaudų, linų, tt.. Nors kad ir tie runkeliai ir linai neauginami gi patys niekur lietuvoje neauga. Nesu matęs vaikščiodamas miške kad augtų rugiai ar burokai. Tik konkorėžiai. Kažin kuris žodis iš kurio kilęs: pižamos ir pižonai? Ar jie tik šiaip panašiai skamba. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?