Atvirai: striptizo šokėjos naktys ir dienos

2021-02-07, Romualdas Danielius MAŽUTIS
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
Natalijai (vardas netikras) 27-eri. Antrus metus dirba iškviečiama striptizo šokėja Vakarų Lietuvoje. Kliento užgaidos, jei neprasilenkia su susitarimu, kad intymios paslaugos neteikiamos, – šokėjai įstatymas. Per vakarą uždirba 100–300 eurų. Turtingas ponas yra nepagailėjęs 500 eurų, kišdamas po penkiasdešimt banknotų už kelnaičių, taip gaudamas progą prisiliesti prie dailaus užpakaliuko.

Natalija supranta pasirinkusi nesaugią, pilną nežinomybės veiklą. Demonstratyviai nusirenginėti, raivytis, žargstytis prieš pakaušusį užsakovą ar kompaniją – rizikingas reikalas dėl nenuspėjamo klientų elgesio. Gali pažeminti patyčiomis, net sumušti ar nesumokėti. Visi variantai įmanomi. Praverstų asmens sargybinis, bet Natalija neįperka, taupo savo ateičiai. Amžinai nešoks.

Sulaukusi trisdešimties ieškosis ramesnio užutėkio: gal ištekės, gal eis dirbti į mokyklą. Įgytas aukštosios mokyklos pedagogės chemikės diplomas leistų. Pavienes konsultacijas mokiniams pagal skelbimą teikia, nes nenori užmiršti, ką išmoko studijuodama.

Yra ir atsarginis kelelis – užsienis. Jungtinėje Karalystėje gyvena brolio šeima, prižiūrinti motiną.

Pirmieji pasimatymai nuvylė

Dar besimokydama gimnazijoje Natalija juto vaikinų dėmesį. Bernužėliai šiandien padykę, anksti pradeda smaigstyti mergužėles žvilgsniais. Vidutinio ūgio Natalija su ryškėjančiomis seksualinėmis kalvelėmis buvo viliojantis grobis: iškili krūtinė, liemuo – širšės laibumo, apvalūs klubai, tvirtos blauzdos.

Graži. Tik flirtuoti dar nemanė – susikaupusi mokslams. Patiko chemija, istorija. Pusmetį lankė krepšinio treniruotes, bet vėliau nuėjo šokti pramoginius šokius. Neapsiriko. Grakštūs, slystantys žingsneliai, sukiniai dabar žavi vakarėlių vyrus, kai ryja ją akimis šokančią prie stulpo.

„Lanksti bestija“, - kartą iš kliento lūpų išsprūdo ciniškas pasigerėjimas. O į bendraamžių gimnazistų įkarštį užmegzti artimesnę pažintį Natalija ilgai nereagavo. Draugių prisipažinimai apie pirmos meilės jausmus jai atrodė pernelyg seklūs, primityvūs. Ne, Natalija ne geležinė, bet iš draugystės norėjo ne vien apsikabinimų, bučinių ar greito suartėjimo, o gilesnio įsitikinimo, kad tai tikra, nesuvaidinta, patikima. Į pirmą pasimatymą ji nuėjo būdama abituriente. Pažintis truko pusantro mėnesio. Įsižiūrėtas vaikinukas krepšininkas neįstengė palaikyti pokalbių su ja apie istorines asmenybes vyrus ir moteris, nes, kaip pats sakė, storų knygų neskaitė, „sirgo“ krepšiniu, iš žurnalų kirpdavo apsinuoginusių gražuolių nuotraukas, kurias klijuodavo savo namų kambarėlyje ant sienos.

Tą sieną su pasididžiavimu rodydavo draugams. Tėvai dėl to jo nebarė. Tai sužinojusi Natalija atšalo. Antras kavalierius buvo dar blogesnis ir jau per pirmą susitikimą dieną parke, sėdint ant suoliuko, bandė kišti rankas po sijonu. Net gavęs per nagus nenurimo. Natalija pabėgo.

Vietoje meilės – seksas...

Studijuodama universitete chemiją Natalija susipažino su bendrakursiu Vaidotu, kauniečiu. Aukštas, juodaplaukis garbanius, gitaristas, dainininkas. Apsiskaitęs, miklaus liežuvio. Studentės jį dievino. Užkibo ir Natalija.

Vaidoto kerai nublanko per pusmetį, kai Natalija daugiau apie jį sužinojo iš jo paties, iš kurso draugių. Vaidotas neslėpė norįs su ja permiegoti. O gal vienas kitam neįtiks? Vaidotas delikačiai užsimindavo net apie pozas lovoje. Natalija neskubėjo atsiduoti, atsikalbinėjo. Ji svyravo. Vaidotas ją vaišindavo brangiais saldainiais, prancūzišku brendžiu.

Pinigų kavalierius turėjo, kadangi priklausė grupei, kuri vakarais grojo restoranuose, kavinėse. Natalijos dvejonės baigėsi, kai atsitiktinai pamatė Vaidotą, lydintį kitą merginą. Natalija atsargiai pasekė porą. Buvo žiemos pavakarys, gatvę nušvietė žibintai. Prie penkiaaukščio Vaidotas pabučiavo merginą. Spaudė ją prie savęs tvirtai. Toji nesimuistė, atsakė tuo pačiu.

Netrukus Natalija žinojo, kad Vaidotas visada šefuoja kelias balandėles. Per paskutinį susitikimą Vaidotas vėl pasiūlė Natalijai pasimylėti viešbutyje. Ji atkirto: „O Hildos ir Agnės tau ne gana?“. Vaidotas nesusigėdo, nenustebo, šyptelėjo ir nusisukęs nudrožė tolyn. Trečiame kurse jis metė studijas, atsidavė popso muzikai, išgertuvėms.

Kerštas: vyrai už savo geidulius turi susimokėti, gavę tik šokį

Natalija užtikrintai baigė universitetą. Laukė darbas mokykloje. Nuo jo atkalbėjo draugė, jau metus dirbanti mokytoja Šilutės rajone. Anot pastarosios, tinginių neišmokysi. Ne visi tokie, bet ir nemažai. Dūkti jie greiti, o per pamoką susikaupti, siekti žinių, geresnio pažymio nenori. Tėvai savo atžalėlių nebara, viskuo kaltina mokytoją, girdi, nesugeba dirbti su vaikais. Niekaip ir niekam nepasiteisinsi.

Be to, nuolat traktuojamos vaiko teisės mokytoją padarė mokinio įkaitu. Vaikutis viršesnis už mokytoją. Tai išgirdusi Natalija nusprendė kol kas vengti darbo pasiklydusioje nuo reformų švietimo sistemoje. Pasirinko keistai: iškviečiamos striptizo šokėjos darbą. Gal tam pastūmėjo nesėkmingos pažintys su vyriškąja gimine? Kodėl juos „nepamelžti“ pakraipius sėdynę. Šekit, pasižiūrėkit į gražiai vizginamą uodegą ir mokėkit...

Pirmas vakarėlis – šokis ant stalo

Yra žmonių, kurie striptize įžvelgia meno apraiškų. Priešinga nuomonė pusnuogės ar nuogos panelės šokį palei stulpą laiko paleistuvyste. Šokamas ne baletas. Visi šokėjos judesiai nuo mini rūbelių nusirengimo iki plasnojimo kilnojant kojeles – ištisas gundymas. Natalija pritaria antrajai nuomonei. Dėl to smagiai nesijaučia, bet savęs neapgausi. Nors jos užsakovui keliama sąlyga, jog lytinės sueities nebus, tačiau nežinia, ką sumanys fiziškai stipresnis klientas. Labai užsigeis – bijok išžaginimo.

Ar vidurnaktį pamėgintų sprukti nuoga? Kambario durys gali būti užrakintos. Neišpulsi iš kažin kelinto aukšto su lango stiklais. Geriausia savigyna – įvaldytas kovinis menas. Bet tam reikia išlieti daug prakaito ir pažerti daug pinigų. Natalija pasikliauja fortūna. Pirmas jos klientas buvo kultūringas, pagyvenęs verslininkas, išleidęs žmoną su dukra paatostogauti Kipre. Natalija jį prablaškė.

Paprašyta lipo šokti nuoga ant apvalaus stalo, nuo kurio šeimininkas nukraustė valgį, konjako butelį ir šakotį. Jis persėdo ant sofos, už porą metrų nuo stalo. Pasirodymas su 15 minučių pauze truko pusantros valandos. Atlygis – 200 eurų, šakotis, sauso vyno butelis ir dėžutė su latviškais juodo šokolado saldainiais. Natalija liko patenkinta.

Sadisto atlygis - diržu, laivininko – šiltų jausmų banga ir rekordinė suma

Pirmadieniais ir antradieniais Natalija nedirba. Labiausiai užimta savaitgaliais. Klientą stengiasi pažinti dargi kalbant telefonu ar susisiekus per internetą, derantis. Balso tonas, reiškiami pageidavimai, kainos aptarimas – mintyse gliaudoma informacija apie tai, ko tikėtis iš būsimo vizito. Gali patikėti, kad problemų nebus, bet gali ir apsigauti. Kalbėti ar ekrane rodytis gali vienas žmogus, o laukti – nematytas, negirdėtas. Panašių patirčių buvo. Nedaug, kelios, bet bjaurios.

Gargžduose įstrigo teisto plėšiko, chuligano bute. Dar jaunas vyras, apie 25-29 metų skustagalvis. Jis iškart trekštelėjo duryse raktą. Natalija atsidūrė spąstuose. Klientas numetė ant fotelio penkias apglamžytas, įtartinas kupiūras po 20 eurų ir išsakė savo norą. Šokio nepageidavo. Paliepė nusirengti ir ropoti grindimis, stabtelėti, aukštyn išriesti sėdynę, vėl ropoti, vėl stabtelėti. Jam reikėjo gyvų pornografijos paveikslėlių.

Natalija bandė aiškinti, jog dėl to nesitarė. Vyras nesiginčijo – trenkė kumščiu Natalijai paširdin. Tikslus smūgis ją sulenkė. Natalija suprato - kitaip neatsipirks. Tiesa, pabandė šaukti, gal išgirs buto kaimynai, bet antras smūgis į paširdį ją nutildė. Tuo egzekucija nesibaigė. Pavargusią šliaužioti Nataliją pabaisa aptalžė diržu per sėdynę. Kirto 3 sykius, išvadindamas pasileidėle. Diržo žymės gijo mėnesį.

Priverstinės atostogos. Sadistas išleido Nataliją po trijų valandų. Pinigų ji neėmė, džiaugėsi ištrūkusi. Į Gargždus buvo atvažiavusi savo „Opeliu“. Policijai nesiskundė. Ir gėda, ir nepanoro tąsytis su pareigūnais ar stoti akistaton su pabaisa. Iškviečiama striptizo šokėja bet kada gali nudegti – tokia amato specifika.

Klaipėdoje Natalijai geriau pasisekė. Žvejybinio tralerio kapitonas pats atsivežė ją į savo erdvų butą. Klientas, žilstelėjęs smilkiniais, išplaukiojęs jūromis 15 metų. Žmonai atsibodo jo laukti, išėjo pas kitą. Pranešė rašteliu, liepė neieškoti, o jeigu ir rastų, vis tiek negrįžtų. Bevaikiui kapitonui tai buvo smūgis žemiau juostos. Ilgai psichologiškai gaivelėjosi. Iki galo neatsigavo.

Natalijai atvirai išsipasakojo. Ji jam paliko gerą įspūdį. Natalijai kapitono pagailo. Ji išbuvo visą naktį. Ir šoko, ir guodė klientą. Miegodama kartu leidosi liečiama. Jis buvo švelnus, dėmesingas. Sakė pasiilgęs moters, bet bijojęs – sveikata nebe ta. Po metų žadėjo mesti laivybą.

Jei Natalija būtų vyresnė, pasiūlytų savo pastogę, širdį ir meilę. Natalija pasijuto pakutenta. Pati nustebo, kad senas jūrininkas pažadino jos emocijas, suvirpino simpatijos stygas. Parvežta į namus ir atsisveikindama Natalija užuomina prasitarė, galbūt, dar susitiksią pokalbiui apie bendrus namus. Tai sakydama buvo nuoširdi. Kapitonas jai davė 1 000 eurų. Tiek iš nieko nėra gavusi.

Triukšmingiausi klientai – jauni, keisčiausi – senberniai, mandagiausi - užsieniečiai

Studentai, susimetę vynui, derasi net dėl dešimtuko. Dirbantis jaunimėlis, laižęs aukštojo mokslo, menedžeriai, ekonomistai, informacinių technologijų specialistai, anot Natalijos, nėra šykštūs, bet ir neišlaidauja. Pasikvietę šokėją greitai neišleidžia, susigalvoja pramanų, peršasi į meilužius, kviečia šokiui. Gudručiai, žino, šokdindami glaus prie savęs pusnuogę šokėją. Iš jų išpeši –100-150 eurų.

Senberniai taupesni. Kaip ant kokio pataikysi. Vienas išmetė 200 eurų, o kitas, pramiegojęs antrą pusę seanso, parodė špygą. Sugėdintas apsigalvojo, išstenėjo 25 eurus. Neapsimokėjo važiuoti, gaišti, nors nelabai ir stengėsi. Reti klientai – našliai. Nekalbūs spoksotojai. Natalijai pasitaikė du. Vienu žygiu yra aptarnavusi viešbutyje du užsieniečius: švedą ir vokietį. Šoko prisidengusi veidą peteliškės kauke, siūta iš gelsvo aksomo, papuošto oranžiniais taškeliais bei sidabrinėmis gijomis.

Meniška kaukė geidulingus kūno judesius tarsi perdažo šviesesne spalva, įlieja romantikos. Daugelis klientų tai vertina. Natalija naudoja kelias kaukes, vaizduojančias stirną, undinę, rugiagėlę. Natalijos judesiai švelnūs, plaukiantys, vos vienas kitas staigesnis, karštesnis. Nemažai šokėjų mėgsta vaidinti raganaites, laumes, amazones, leopardes. Atitinkamai ir rengiasi. Vokietis architektas, atvykęs į Klaipėdą susipažinti su šio krašto germaniškos architektūros likučiais, Natalijos pasirodymui plojo. Švedas reagavo sausiau. Mokėjo abu. Vokietis - 150 eurų, švedas – 70 eurų. Natalija yra šokusi amerikiečiui, italui, belgui. Visi elgėsi kultūringai. Italas davė suprasti, kad norėtų daugiau. Natalijai papurčius galvą pagarbiai atsiprašė. Kalbėjosi angliškai. 

Blaivių klientų beveik nebūna

Taip, su tuo tenka taikstytis. Ne visi prisilaka iki žemės graibstymo, bet ir ne per mažai. Įraudę bernvakario vyrukai lenda susidaužti stikliukais ir su šokėja. Natalija išsisuka gudrumu, pakuždėdama įkyruoliui ausin, kad mielai išgertų taurę vyno. Suklusęs, įsiteikti norintis klientas klausia gėrimo pavadinimo. Natalija pasako išsigalvotą. Jei vyružis dės tolesnes pastangas, skambins į restoranus, kavines teiraudamasis pavardyto gėrimo, nieko nepeš, nes tokio nėra. Tuomet prisieis atstoti nuo šokėjos.

Kebliose situacijose šviesus protas padeda šokėjai išsisukti. Natalija tai patyrė. O savo bute ji mielai triūsia virtuvėje, gaminasi sveiką maistą. Juk sau. Laisvalaikiu ima į rankas istorinį romaną apie karalius, karalienes, imperatorius, imperatorienes. Pastarosios mėgo išdykauti su vyrais. Politika nesidomi, TV serialų nežiūri. Užtenka žinių, orų prognozės. Po to vaizdų dėžę išjungia. Pasigenda filmų apie pagoniškosios Lietuvos laikus. Suprantama, istorinio giganto pastatymas, atkuriant senovės atributiką – brangus malonumas.

Jai gražiausia spalva – geltona. Jos medis – gluosnis. Tokį turi kaimo sodyboje Klaipėdos ir Šilutės rajonų paribyje. Uogų uoga – avietė, skaniausias valgis – barščių sriuba ir žirnių košė.  

Rytojus skendi migloje

Natalija žino, kad užsienyje didmiesčio naktinio striptizo klube uždirbtų trigubai. JAV šokėja per mėnesį užkala apie 12 tūkstančių dolerių. Striptizo šokėjos karjera gali tęstis iki 35-40 metų. Natalija nesiruošia išvykti dirbti aistrų klube, konkuruoti su kitomis šokėjomis. Beje, jau priimamos nebūtinai laibos, ilgakojės blondinės. Savo gerbėjų atranda ir storulės, turinčios ką pakrutinti. Gyvenimas nenustoja keistis.

Natalija ateityje prieš save mato tris kelius: darbas mokykloje, Anglija, skambutis laivo kapitonui. Tikriausiai pastarasis atsilieps. Jis vienintelis vyras, kuriam šokdama Natalija pajuto simpatiją. Amžiaus skirtumas Natalijos negąsdina. Ji žino, kad savo metų bijo ir laivininkas. Bet, matyt, pakvietęs pirmą kartą matomą moterį, taip pat puoselėja viltį. Jo žodžiai, kilnus elgesys, intelektualumas pažadino Natalijos širdį tankiau plakti. O širdies nuojauta nemeluoja. 2022-aisiais jai  bus ką rinktis. Tuomet migla išsisklaidys...


Straipsnio komentarai

..2021-02-08
Kitas variantas negu tas komentaras kurį kolumbeikiai išorvelino tai kalba eina apie XXI amžių pasinaudojant XX amžiaus sąvokomis. Tai yra turima omenyje nuotolinis darbas, kur striptizas šokamas internetu. Na ir atseit "saugumas" garantuotas tikrai niekada nepalies su rankomis, neprimuš, neįkalinks, tt.. O jeigu panaudoti stebuklingas vaizdo manipuliacijų technologijas ir filtrus tai tenais gali bet kas vaidinti bet ką. Pvz va nausėda atsisėdęs prezidentūroje gali užsidėti kokį nors jaunos merginos filtrą ir šokti striptizą raudonai žibantiems jaunuoliams arba užsidėjęs raumeningo vyro filtrą šokti striptizą žydrai žibantiems jaunuoliams. Na ir aišku visi tie kas "dalyvauja" tame darbe su jais irgi dirbama atitinkamai. Ir čia nėra svarbu "pusės" tai yra vistiek visa veikla yra dvigubos paskirties. Pvz jauna mergina kuri tik pradeda šokti striptizą jai skiriama daug "dėmesio" taip kad jai atrodytų kažkas. Tai yra savi šaudys jai į kišenes tam kad sudaryti "beginners luck" kablį. Jai bus sudaromos "sąlygos" stebėti ir mokytis ir tobulėti... Va kas čia baisiausia su raudonai žibančiais kvartalais kad tai legalu ir įteisinta. Pvz vokietijoje abiturientai nuėję į darbo biržą bus pasiūlyti prostitutės ar prostituto "darbą". Ir vis tiek visur yra "dvigubos technologijos". Visa raudonai žibančių kvartalų industrija yra karinės žvalgybos pramonė. Kažkas panašaus į antpirštininkus, kazino, las vegas, tt.. Matot Nevados lozungas yra "all for our country" arba kitaip tariant "viskas mūsų šaliai, kraštui, valstybei, tt". Kuri valstybė yra "mūsų"? Ir čia vėl labai sudėtinga jeigu kalba eina apie teoriją ir praktiką, nes visada tarp tų dviejų "dimensijų" natūraliai egzistuoja sąmokslas arba kitaip tariant "demensijos". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?