Šventinis virtualus renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai!

2021-02-08, Pranešimas spaudai

Lietuvą su 103-iuoju gimtadieniu sveikins Šilutės rajono savivaldybės vadovai, Kultūros ir pramogų centro pučiamųjų instrumentų ansamblis „Pamario Brass“, salvėmis ir vėliavos pakėlimu Tėvynę pagerbs kariai savanoriai, muzikinį sveikinimą dovanos ir linkėjimus Lietuvai perduos šių metų „Eurovizijos“ atrankų dalyviai, šilutiškiai - grupė „Be U“.

Renginį kviečiame stebėti nuotoliniu būdu - Šilutės kultūros centro ir Šilutės r. savivaldybės „Youtube“ kanaluose bei Kultūros centro „Facebook“ paskyroje.

------------------------

Organizatorius Šilutės kultūros ir pramogų centras

Partneriai: Šilutės r. savivaldybė, Šilutės rajono seniūnijos, Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka, KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariai savanoriai, Šilutės H. Šojaus konferencijų centras

Informaciniai rėmėjai: laikraščiai „Šilokarčema“, „Pamarys“, „Šilutės naujienos“, internetiniai laikraščiai „Šilutė ETA Žinios“, „Šilainės kraštas“, Šilutės miesto TV.


Straipsnio komentarai

tada2021-02-08
memellenderiai nešventė... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2021-02-08
Nu čia reikalinga susiprasti ir žodininkystės pinkles. Čia švenčiama ne lietuvos atkūrimo diena, bet lietuvos "valstybės" atkūrimo diena. Tarsi lietuva pati nebuvo valstybė kol ta sutanistų gauja tos valstybės neįsteigė. Ir pilnai gali būti. Kad nebuvo čia iš viso jokios lietuvos. Kad lietuvių kalba ir valstybė tai tik kažkoks "projektas", kuris prasukamas kaip dalis didesnio mechanizmo. Nu lietuvių kalba tai sintetinė kalba ale esperanto. Nu ir visiškai neaišku kam čia reikalinga šita šventikų šventė kaip ir ta "valstybė". Dabar yra keli variantai, lietuva buvo, bet kažkokiems aikštingiems kunigams to buvo negana ir jie dėl garbės paradų ir savo gražulio kelnių atkūrė "valstybę", kuri tai lietuvai buvo reikalinga kaip šuniui penkta koja. Nu kad su šita vasario 16 švenčiami kažkokie diversantinių teroristinių kolumbeikių makaronai. U raidės nebuvo lotyniškoje abėcėlėje, nebuvo ir kirilicoje. Pas lenkus buvo, bet ten kitokios lenktynės ir kitokie lenktyninkai. Nu ir lietuva be raidės "u" rašos "lietva". Jeigu tikėti aikštingų kunigų makaronais "kalvarija" tai yra vieta kur už jėruzalės sienos jie ir nukryžiavo jėzų. Lietuvoje jie pasiruošę ne vieną kalvariją ir ne dvi. Nu yra kalvarijos miestas suvalkijoje, yra ir žemaičių kalvarijos miestas plungės rajone, viena pagrindinių gatvių vilniuje yra ne kalvarijos gatvė, bet kalvarijų gatvė (daugiskaita) kuri nuo tolstant nuo konstitucijos prospekto (kaip anksčiau vadindavosi) einant nuo ozo burtininkų karalystės link karinio miestelio nuves į kunigų seminarijas, jėruzalės ir santariškių raudų sienas (verkių seniūniją). Nu bet kas iš tų žodžių, kas iš tų pavadinimų? Nu gerai tai kažkokios patyčios, bet net ir su "paprastomis" vaikų patyčiomis yra labai sudėtinga, o čia sugalvota kažkas jau ne vien tik visos šalies mastu, bet ir visame globalizuotame pasaulyje vyksta panašūs "reiškiniai". Nu kažkas kažką reiškia, bet kas čia vyksta yra nesuprantama. Nu jūs esate statomi į zombio vietą. Jūs gyvuliniame vagone riedate ir dundate į krematoriumus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?