Kaip švęsti Valentino dieną per karantiną?

2021-02-08, Pranešimas spaudai

Valentino diena dažniausiai neapsieina ne tik be dovanų, bet ir be romantiškų pasimatymų, kurių metu buvome įpratę išeiti į miestą. Visgi, besitęsiantis karantinas šiais metais pakoregavo daugelio įsimylėjėlių planus. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog dėl to romantikos per šią šventę reikėtų atsisakyti – priešingai, pasitelkę kūrybiškumą, galite susikurti ne mažiau išskirtinį ir labai įsimintiną pasimatymą. Jei idėjų trūksta, išbandykite šias!

Suplanuokite romantišką vakarienę

Tai – kone populiariausia, tačiau visuomet pasiteisinanti pasimatymo idėja, kurią galite pritaikyti ir šiai neįprastai Valentino dienai. Jei norisi, kad vakarienė būtų dar įdomesnė, išbandykite abiem visiškai naują receptą ir įgyvendinkite jį kartu – net ir tuomet, jeigu patiekalas neiškeps tobulai, tokia veikla turėtų Jus dar labiau suartinti. Nepamirškite pasirūpinti ir romantiška aplinka: žvakės, dailiai paserviruotas stalas ir jauki muzika leis pasijausti taip, tarsi laiką iš tiesų leistumėte restorane.

Surenkite fotosesiją

Ši Valentino diena vienaip ar kitaip tikrai bus įsimintina, tad tokias akimirkas privalu įamžinti – po kurio laiko jas bus įdomu atsiminti. Dar geriau, jeigu namuose nuspręsite surengti nedidelę fotosesiją – apsirūpinus šventine atributika, ar, pavyzdžiui, suderinus drabužius, nuotraukos gali gautis išties įspūdingos. Idėjų šiuo atveju gali būti pačių įvairiausių, tad kūrybiniai sprendimai priklausys tik nuo to, kiek esate pasiryžę eksperimentuoti. Tačiau bet kuriuo atveju tikrai smagiai praleisite laiką.

Atkurkite savo pirmąjį pasimatymą

Tai – labai romantiško pasimatymo scenarijus, kuris Jums leis nusikelti į pirmąją Jūsų pažinties dieną ir galbūt netgi atgaivins pamirštus jausmus. Tiesa, norint pirmąjį pasimatymą atkurti karantino sąlygomis, prireiks nemažai fantazijos, tačiau jei jos nestokojate, su šia užduotimi tikrai pavyks susidoroti. Pavyzdžiui, jei lankėtės kavinėje, šią dieną išbandykite naują kavos rūšį, jeigu buvote restorane – atsispausdinkite meniu ir pabandykite pasigaminti vieną iš patiekalų, o jei užsukote į zoologijos sodą, pasirūpinkite, kad Jus suptų gyvūnų nuotraukos. Tokios Valentino dienos tikrai nesinorės pamiršti!

Namuose įkurkite naktinį klubą

Jei abu mėgstate šokti (o galbūt netgi susipažinote tai darydami), net ir karantino sąlygomis galite pasimėgauti šiuo užsiėmimu. Pasistenkite, kad svetainė taptų kuo panašesnė į naktinį klubą: pasirūpinkite mėgstamiausiais gėrimais, užkandžiais, pritemdykite šviesas ir susidarykite abiem patinkančios muzikos grojaraštį. Taip pat galite išbandyti ir naujo šokio pamoką, bandydami atkartoti kitų šokėjų judesius. Toks Valentino dienos pasimatymas neabejotinai bus smagus ir energingas – svarbiausia, kad pernelyg netriukšmautumėte ir netrikdytumėte kaimynų ramybės.

Leiskitės į žygį

Valentino dienos nebūtina praleisti namuose – jei esate aktyvesni, šią dieną galite susiplanuoti ir žygį. Koks jis bus, priklausys tik nuo Jūsų asmeninių norų: galbūt nutarsite išmėginti ekstremalesnius maršrutus, o gal aplankysite populiarų pažintinį taką. Bet kuriuo atveju turėsite daugybę laiko nuoširdiems pokalbiams ir bent kuriam laikui kartu ištrūksite iš namų. Pasirūpinkite ir šilta arbata bei lengvais užkandžiais: esant palankioms oro sąlygoms, atokesnėje vietoje galėsite surengti nedidelę iškylą.

Lepinkitės namų SPA malonumais

Nors tokias procedūras dažniausiai labiausiai mėgsta moterys, kai kurioms iš jų taip pat nėra abejingi ir vyrai. Jei su antrąją puse į SPA malonumus turite vienodą požiūrį, visą dieną galite lepintis vienas kito atliekamais masažais, putų pilna vonia ar bet kokiomis kitomis panašiomis procedūromis. Jei žinote, kad Jums brangiam žmogui tokios pramogos labai patinka, galite suorganizuoti siurprizą ir, pavyzdžiui, iš anksto paruošti visą dienos programą – tai gali tapti labai romantiškos dovanos idėja. Dar daugiau šiai progai skirtų dovanų rasite čia: https://pigu.lt/lt/puslapis/originalios-dovanos-valentino-dienai.

Įrenkite kino teatrą namuose

Romantiškas vakaras kino teatre anksčiau būdavo itin dažnas įsimylėjėlių pasirinkimas, tačiau šių tradicijų tikrai neturėtumėte laužyti. Geriausi televizoriai ar monitoriaus ekranas puikiai gali atstoti kino ekraną, o jeigu pasirūpinsite spragintais kukurūzais ir gaiviaisiais gėrimais, netruksite įsitikinti, jog tokia veikla namuose gali būti ne mažiau smagi ir įdomi. Beliks išsirinkti abiem patinkantį filmą: jei esate nusiteikę ryžtingai, galite peržiūrėti ir visą jų seriją, ar, pavyzdžiui, pasirinkti atitinkamos tematikos šedevrus. Bet kuriuo atveju nuobodu tikrai nebus!

Suplanuokite žaidimų turnyrą

Šiek tiek lengvos konkurencijos Jūsų vakarui gali pridėti daugiau azarto ar netgi romantiškų jausmų, tad jeigu abu mėgstate stalo žaidimus, tokią idėją pasimatymui iš tiesų vertėtų apsvarstyti. Tam, kad žaisti būtų dar įdomiau, galite pasikoreguoti taisykles ar, pavyzdžiui, įsteigti pagrindinį prizą. Jei Jūsų antroji pusė entuziastingai žaidžia stalo tenisą, verta pagalvoti ir apie tokią staigmeną – jeigu vietos stalui namuose neatsiras, apsirūpinę kitais reikmenimis, į šią situaciją galite pažiūrėti kūrybiškai. Plačią stalo teniso reikmenų įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia.

Atsižvelgę į savo ir antrosios pusės interesus, lengvai nutarsite, kurią idėją įgyvendinti per šią Valentino dieną. Panašių variantų neabejotinai sugalvosite ir kur kas daugiau – nepabijokite būti ir romantiški, ir kūrybingi!


Straipsnio komentarai

štiš2021-02-08
ar būtina valentinuotis...ale švęsti svetimas šventes... Komentaras patinka Komentaras nepatinka