Liepsnos pasiglemžė garažą su automobiliu

2021-02-20, „Šilokarčemos“ informacija
Sauguose degė garažas. Skaitytojoi nuotr.
Sauguose degė garažas. Skaitytojoi nuotr.

Vasario 7 dieną ugniagesiai skubėjo į Saugų seniūniją, kur liepsnojo garažas.

Tądien apie 13 val. 35 min. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Saugų seniūnijos Mantvydų kaimo Tilžės gatvėje dega garažas.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės ir Klaipėdos r. priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Atvykus ugnies malšintojams, garažas jau degė atvira liepsna. Gaistas kilo nuo patalpose krauto akumuliatoriaus.

Jo metu sudegė medinis garažas ir viduje buvęs automobilis „Nissan X-trail“.

Apsaugotas gyvenamasis namas, stovintis už 3 m ir medinis ūkinis pastatas, stovintis 5 m nuo gaisravietės. Tą pavyko padaryti, nes prie liepsnojančio pastato pirmieji pasirodė Saugų ugniagesiai, kurie nieko nelaukdami ir pradėjo kovą su ugnimi.

Patirti nuostoliai – tikslinami.


Straipsnio komentarai

..2021-02-13
vasario 13 dieną informuojama apie gaisrą kuris įvyko vasario 7 d. Gali būti kad per tą savaitę iš pelenų kaip finiksas pakilo naujas garažą, stovi kitas Nissanas tame garaže ir kraunasi kitas akumuliatorius. Nu tame ir esmė su informacijos aklumu kad aukštesnės suvokimo sistemos neįmanoma "suprasti" ar suvokti žemesnėje atskaitos sistemoje. Pvz aklam žmogui reikalinga pačiupinėti kažką kad "suprasti" kažką apie materiją, aplinką, tt. Aklam žmogui neina suvokti kaip galima suskaičiuoti ką nors nepalietus su rankomis. Va aklas jeigu nori žinoti kiek yra laiptelių ant laiptų turi lipti ir skaičiuoti. Jam atrodys kaip stebuklas kad regintis gali iš tolo suskaičiuoti visus obuolius ant medžio, nors niekad bebuvo į tą obelį įlipęs. Ir va mes prieiname apie mokslo ir technologijų, kurios visiška butaforija. Nu kad ir tas raštingumas sugalvota kaip brailio raštas. Kažkas yra neatskleidžiama apie tai ant ko visas tas džiaugsmas pastatytas. Nu važiuojama su ta logika kad visi žmonijos pasiekimai tai ir yra aklųjų pasiekimai, kurie viską pasiekė grabaliodamiesi aklai. Ir su ta idėja ir sugalvoti "kaštai", biudžetai, saugumas, tt. kad aklieji ir tiki kad va reikalinga daug pastangų ir pinigų kad kažką daryti norint žinoti kažką, kad duomenys ir informacija yra kažkokie lobiai. Nu ir viskas tiksi su ta apgaule, kad va jeigu yra kažkokia informacija tai ta informacija buvo išgauta lipant į obelį kopėčiomis, grabaliojant kiekvieną šakelę, žiūrint kur koks obuolys kabo, pasižymint jau suskaičiuotus obuolius taip kad nesusimaišyti ir nesuskaičiuoti kažkurio obuolio du kartus. Po suskaičiavimo reikalinga nuimti sužymėjimus. Yra labai blogai. Jokių prošvaisčių nenusimato. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?