Konferencijoje kalbėta apie jaunimo nusikalstamumo prevenciją Šilutės rajone

2015-02-19, VSAT Pagėgių rinktinės inf.

Šilutės rajono savivaldybės organizuotoje konferencijoje VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnai skaitė pranešimą apie jaunimo įtraukimo į nusikalstamas veikas prevenciją.

Renginį, pavadintą „Jaunimo situacija Šilutės rajono savivaldybėje: Iššūkiai ir problemos“, Šilutės rajono savivaldybė organizavo formuodama rajono jaunimo politiką. Konferencijoje dalyvavo Pagėgių rinktinės pasieniečiai, Šilutės rajono savivaldybės vadovai, Jaunimo reikalų departamento, Šilutės policijos, Mokesčių inspekcijos, Darbo biržos, Klaipėdos universiteto, Šilutės rajono savivaldybių mokyklų bei jaunimo organizacijų atstovai.

VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnai skaitė pranešimą apie jaunimo įtraukimą į nusikalstamas veikas ir šio proceso prevenciją, pateikė informaciją apie jaunimo nusikalstamumą Šilutės rajone. Čia veikia Pagėgių rinktinės Vileikių užkarda

Pasieniečiai akcentavo būtinybę skatinti jaunimo užimtumą ir taip atitraukti jį nuo pagundų dalyvauti nusikalstamose veikose. Pabrėžta, kad dalyvavimas nusikalstamoje veikloje dažniausiai užtikrina tik vienkartinę naudą, tačiau užkerta kelią įsilieti į sąžiningai gyvenančios visuomenės gretas ir tai sąlygoja nuolatinio pajamų šaltinio praradimą.

Šio susitikimo metu iš įvairių žinybų gauta informacija bus naudojama jaunimo politikos formavimui ir įgyvendinimui bendradarbiaujant įvairiems sektoriams.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!