Ketvirtadienio horoskopas – vasario 19 d.

2015-02-19, Ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Laikrodis su Zodiako ženklais
„Shutterstock“ nuotr. / Laikrodis su Zodiako ženklais

Jau laukiate savaitgalio? Ši savaitė juk ir taip itin trumpa! O dabar siūlome susipažinti su šios dienos horoskopais.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Praėjusią naktį prasidėjusi Saulės kelionė Žuvų žvaigždynu jums primena, kad nuo šios dienos keturias savaites daugiau patirsite ne išoriniame pasaulyje, o savo viduje. Tai ne tik atsitraukimo ir įvertinimo to, kas atlikta, dienos. Tai ir apsivalymo, jėgų kaupimo, vidinio balso klausymo laikas. O jei seniai svajojote anonimiškai atlikti gerą darbą, kodėl vis dar delsiate?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Saulės viešpatavimo Žuvų ženkle laikas jums bus paskatinimas tobulinti savyje draugo ir kolegos savybes. Grupės, komandos, kolektyvo tikslai taps jūsų tikslų dalimi, neskaičiuosite valandų, kurias užtrunkate tam, kad pagelbėtumėte kam nors iš jų ar visiems kartu. Ir tik taip elgdamiesi save realizuosite ir suprasite, kas svarbu jums.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Saulė nuo šios dienos įsikuria Žuvų žvaigždyne, jums apšviesdama profesinius kelius ir takelius. Eidami savo tikslų link, klausykitės vidinio balso, būkite kūrybiški ir rūpinkitės ne tik savo ambicijoms, bet ir tuo, kokį indėlį jūsų darbai daro kitiems. Be to, šios dienos įsipareigojimai partneriams suteiks jums žinių, atvers jums akis ir praplės jūsų pasaulio ribas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Norite daugiau sužinoti, daugiau pamatyti ir daugiau naujų vietų aplankyti? Tam jums prasidėjo palankus metas - Saulė jūsų stichijos ženkle. Ji atvers jums duris į platesnius pasaulius, o kiek jūs tuo norėsite pasinaudoti – jūsų valia. Vedami šeštojo jausmo šiandien nevenkite atsakingai žvelgti į kiekvieną užduotį, nes nuo to priklausys bendri jūsų ir partnerių finansai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Prasideda dienos, kai turėsite kitus prisileisti vis arčiau prie savęs, atverdami sielą ar atskleisdami paslaptis, dalindamiesi tuo, kas brangu ar jūsų sukaupta. Vidinis balsas neklys, patardamas kažką paaukoti, pasiaukoti ar surizikuoti elgtis jums neįprastu būdu. Nepraleiskite šiandien progos susitarti su partneriais dėl kūrybinio projekto ar vaikų auklėjimo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nuo šiol Saulė, būdama priešingoje Zodiako pusėje, jums primena, kad save geriausiai išreikšite būdami su kitais žmonėmis. Tai, kas jus kito asmens elgesyje nuvilia ir tai, kas jus žavi, yra ne kas kita, o tiesa, kurios apie save iki šiol dar nežinojote. O jei dar ryšitės susitarti su šeimos nariais dėl sveikatos ar buities darbų pasiskirstymo, išsispręs kai kurios jūsų problemos.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Saulės viešnagė Žuvų ženkle, prasidėjusi šią naktį, jus mokys dar neišmoktų pamokų rūpinantis kitais, tvarkantis buityje, bendraujant su kolegomis ar susidorojant su kasdienėmis pareigomis. Turėkite omeny, kad kūrybiškumas ir atjauta yra patys geriausi šio periodo pagalbininkai. Beje, šios dienos kelionė ar pokalbis dėl vaikų ar kitų jūsų kūrinių, gali būti reikšmingas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Saulė praėjusią naktį įžengė į jūsų romantikos ir kūrybiškumo sritį. Tai lengvas periodas, kai galite dažniau plaukti pasroviui nei prieš srovę. Svarbu nepamiršti, kad viduje turite mažą vaiką, kuris moka džiaugtis mažais dalykais ir kurti stebuklus, naudodami pačias paprasčiausias priemones. Be to, šiandien bus svarbūs jūsų sprendimai, atlikti dėl šeimos finansų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Saulė Žuvų ženkle jums priminimas, kad šeima – jūsų gyvenimo pamatas. Kiek su šiuo teiginiu sutinkate, tiek lengva bus jums ši diena ir likęs keturių savaičių laikotarpis. Šiek tiek idealizmo žvelgiant į savo namų sienas ir į tuos, kurie gyvena po jūsų namų stogu, sustiprins jūsų ryšius ir saugumo jausmą. O šios dienos susitikimai ar pažintys bus reikšmingi tiek, kiek brandus jūsų požiūris.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nuolatiniame judesyje ir naujienų sūkuryje būsite kol Saulė judės Žuvų ženklu. Klausytis nuojautos savo kelionėse ir bendraujant šiandien ir artimiausiu metu yra tiesiog privalu. O jei dar pavyktų mažumėlę pasiaukoti dėl kitų – aplinkinių palankumas jums garantuotas. Dar šis tas svarbaus: šiandien įveikę savo baimes, pakelsite materialinės gerovės kartelę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kai kurios jums patinkančios taisyklės šiandien liaujasi galioję, nes Saulė naktį paliko jūsų ženklą. Nesunku bus prie naujųjų prisitaikyti, jei jūsų prioritetu taps materialinė gerovė ir poreikis parodyti pasauliui savo gabumus. Tik nemanykite, kad viską įmanoma suskaičiuoti – vidinis balsas ir kūrybiškas požiūris į problemas kartais pasako kur kas daugiau. Išbandykite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Saulė jūsų ženkle, o tai ženklas, kad jūsų asmenybė privalo išsiskleisti visomis savo spalvomis. Ar jau turite planą, kaip to sieksite? Jei ne, suskubkite. Traukite iš užmaršties didžiausias jums iki šiol suteiktas dovanas, tokias, kaip vaizduotė, kūrybiškumas ir noras pasiaukoti. Pasitarnauti kažkam, gal net to nežinant, galėsite vyresnio ar aukštesnes pareigas užimančio žmogaus dėka.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?