Nauja parduotuvė „Tikra“ jau ir Šilutėje - išsiilgusiems kokybės ir natūralumo

2021-02-19, Pranešimas spaudai

„Maistas – mūsų vaistas“, – ne kartą girdėta frazė. Nuo šiol sveikų ir natūralių produktų rasite Šilutėje (didžiosios „Maximos“ pastate, Miško g. 7) atidarytoje krautuvėlėje „Tikra“. Palepinkite savo organizmą ir stiprinkite imunitetą šviežiai spaustais aliejais, natūraliais prieskoniais, jų mišiniais, džiovintais vaisiais be pridėtinio cukraus, riešutais ir t. t. Kiekvienas, besirūpinantis savo sveikata, ras naudingų produktų už priimtiną kainą. Juolab kad atidarymo proga krautuvėlėje siaučia nuolaidos!

Tinklas – po visą Lietuvą

Krautuvėlė „Tikra“ lietuviams jau pažįstama. Tokios parduotuvės jau veikia Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Gargžduose, o dabar atidaryta ir Šilutėje. Vėliau numatomi papildomi prekybos taškai Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune.

Prekybos tinklo „Tikra“ vystytojas, iš Žemaitijos kilęs, šiuo metu Klaipėdoje gyvenantis Donatas Dirgėlas neabejoja, kad Šilutėje įkurta parduotuvėlė ras savo pirkėjų. „Šilutėje kuriasi daug jaunų veiklių šeimų. Žmonių, kurie rūpinasi savo sveikata, vis daugėja. O mes siūlome sveikatą puoselėjančią, kokybišką ir įvairią produkciją“, – užtikrino D. Dirgėlas.

„Tikra“ parduotuvė išskirtinė, nes čia vyksta gamyba, galima vietoje išsispausti pasirinktų produktų aliejų. Pavyzdžiui, kol vaikščiosite po prekybos centrą, galite užsisakyti, kad jums išspaustų linų sėmenų, moliūgo sėklų ar norimų riešutų aliejaus. Gausite dar šiltą, ką tik pagamintą produktą, mat pačioje parduotuvėje stovi aliejaus presas ir vykdomi klientų pageidavimai. Didelis aliejų asortimentas skirtas tam, kad žmonės atrastų naujus skonius gamindami maistą ar vartodami kaip maisto papildą. Gydomuoju tokių aliejų poveikiu įsitikino jau ne vienas.

Produkcija iš pirmų rankų

Be šviežių aliejų, tiek vietoje spaudžiamų, tiek jau supilstytų, čia rasite didžiulį prieskonių, jų mišinių asortimentą. „Prieskoniai yra gaunami iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ūkininkų, jie sumaišomi ir šviežiai daromi mišiniai pagal užsakymus. Kario, šalavijo sėklos ir daug kitų prieskonių, sėklų keliauja tiesiai iš Indijos. Siekiame, kad produktas būtų kuo šviežesnis, be jokių priedų, ilginančių galiojimo laiką. Tad didieji prekybos centrai mums nėra konkurentai, jie negali pasiūlyti tokio šviežumo produkcijos, kokia prekiaujame mes“, – akcentavo pats sveiką gyvenimo būdą propaguojantis parduotuvių tinklo „Tikra“ įkūrėjas Donatas.

Džiovinti vaisiai be pridėtinio cukraus ir riešutai – dar viena prekių rūšis krautuvėlėje „Tikra“. Anot D. Dirgėlos, importuojami vaisiai yra be jokių konservantų, cukraus, o tai labai svarbu. „Nebūtina produkcijos pirkti iš karto. Galima tiesiog paragauti. Mūsų parduotuvėlėje vyksta degustacijos, tad pirkėjas visada turi teisę rinktis ir jau tikrai neparsineš pirkinių krepšelyje neaiškių produktų, kurie vėliau atsidurtų šiukšliadėžėje. Norime, kad žmogus paragautų, o po to apsispręstų, ar jam tinka ir patinka“, – pasakojo draugiškos pirkėjui aplinkos šalininkas, parduotuvės įkūrėjas D. Dirgėlas.

Populiarėja natūralūs antioksidantai

Net du mėnesius parduotuvės Šilutėje atidarymo proga bus taikomos ypatingos nuolaidos, tad puiki proga įsigyti tai, kas reikalinga, už mažesnę nei įprastai kainą.

Ar negąsdina koronaviruso pandemija? „Ne. Per karantiną labai išaugo pardavimas tų produktų, kurie yra natūralūs antioksidantai. Pavyzdžiui, šimtaprocentinių nefiltruotų alyvuogių aliejų, kurie yra vežami tiesiogiai iš Graikijos ūkių. Šviežiai spaustas juodgrūdžių aliejus labai stiprus antioksidantas. Taip pat augaliniai eteriniai aliejai. Viršūnėje, žinoma, buvo ir imbiero produkcija. Nepamirškime, kad natūralūs produktai yra žymiai vertingesni nei vaistinėje įsigyjami vitaminai. Turtinkime save sveiku maistu, rūpinkimės savimi, tuomet nebus baisūs jokie virusai“, – įsitikinęs pašnekovas.

Prekių įsigyti galite parduotuvėje „Tikra“, PC „Maxima“,

Miško g. 7, Šilutė, taip pat ir internetu www.viskastikra.lt .


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Unikumo2021-02-20
pasiūla jau lenkia tautinio paveldo tradicijas. Neretai įrodinėjama kad ir iš karvės š. vaško galima išspausti. Nors įstatymiškai vartotojų teisės yra gintinos, ale už jų žioplumą valstybė neatsako. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Blefas 2021-02-20
po kokybės ir natūralumo priedanga. Miksas iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos "ūkininkų" produkcijos, dar su graikiškais pagardais, tolygus "produktui" katino pauodegės. Ytaigos metodika paprastai pasitelkiama nelegaliems stambesnio biznio reikalams maskuoti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
na va2021-02-19
pirksiu kas ale tikra, dzin falsifikatai...
Pajuokavau. Tikra, ką patys užsiauginsite, pasigaminsite.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2021-02-19
Buvau įkišęs nosį prieš kokią savaitę. Turbūt buvo ką tik atsidarę viduje buvo daug žmonių. Bet nepastebėjau kad būtų pardavinėjama sufasuota ar sveriama kokybė ar natūralumas. Nors negalima irgi sakyti. Va gali padaryti prieskonių mišinį ir pavadinti "kokybė" ar "natūralumas". Ir nežinau ar tai galima skaityti kaip maistą. Kiek pratemptum jeigu reiktų maitintis vien tik "tikra" parduotuvės produkija. Bet tame ir esmė tas negirdėtas iki šiol posakis "maistas mūsų vaistas" yra apgaulingas. Visų pirma kalba eina apie "mūsų" - musiškius. Nu čia iš karto galioja visokios ir kitos taisyklės. Nuo ko susirgai tuo ir gydykis. ty jeigu esi alkanas tai kaip liga - bloga savijauta. susirgai nuo maisto trūkumo. reikalinga gydytis. su šaukštu proto neįkrėsi. nors pas baltoslavus yra aiškesnė patarlė. Kad va su badu galima protą įkrėsti. голь на выдумки хитра. Atseit va kai alkanas atsiranda proto kad jeigu turi kažką įdėti ir į šaukštą. Nu būna sakoma kad va gimęs su sidabriniu šaukštų burnoje. Tarsi tai kažkokia aukštuomenė. Sunku pasakyti ką tai reiškia. Gal kokie elektrodai? Gal gali pasimaitinti pribėgęs prie rozetės ar prie magnetinio lauko, potencialų skirtumo, tt? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?