Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

2021-02-20, Mero patarėja Inga Kuzmarskienė
Pagėgių savivaldybės meras V. Bendaravičius ir VSAT Pagėgių pasienio rinktinės vadas R. Timinskis.
Pagėgių savivaldybės meras V. Bendaravičius ir VSAT Pagėgių pasienio rinktinės vadas R. Timinskis.

Vasario 10 dieną Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius su Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės vadu pulkininku Rimantu Timinskiu pasirašė bendradarbiavimo sutartį tarp Pagėgių savivaldybės ir VSAT Pagėgių pasienio rinktinės.

Šalys tarpusavyje bendradarbiaus siekdamos gerinti Pagėgių savivaldybės gyventojų gyvenimo kokybę, plėtojant bei įgyvendinant veiklas gyventojų poilsio organizavimo, sporto, ugdomųjų priemonių organizavimo, ekstremaliųjų situacijų atvejais, viešosios tvarkos palaikymo, administracinių nusižengimų ar nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo priemonių srityse.

„Sutartyje yra numatyti punktai dėl glaudaus bendradarbiavimo ekstremaliųjų situacijų atvejais pagal iš anksto patvirtintus planus, taip pat įsipareigojome teikti visokeriopą pagalbą pagal turimas materialinių išteklių teikimo sutartis. Visa tai ypač aktualu, kuomet jau nuo praėjusių metų šalyje paskelbta ekstremalioji situacija ir įvestas karantinas“, – teigia Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

 


Straipsnio komentarai

Istorinė 2021-02-20
mintis - į tą pačią upę dukart neįbrisi, Pagėgiams negalioja. Net pati statutinės tarnybos bendradarbiavimo sutartis, turinti sąsajų su finansiniais ištekliais, kelią rimtų abejonių sandorių skaidrumui. Prisiminkime panašią "skaidraus" bendradarbiavimo istoriją tarp pagarsėjusios Lietuvoje ondontologės Renatos Smailytės ir pasieniečių, kai jos vizito po Kaliningrado sritį paslaugoms buvo skirtas automobilis su asmenine palyda.
Visa tai į dienos šviesą išlindo Paksigeito
metu, kilo triukšmas, iš posto išpirdolino generolą A. Songailą, o kiti pamošninkai ilgai bylinėjosi. Be streso neapsiėjo ir komskiniai- parankiniai. Atrodytų buvo pamoka, tik ar pasimokyta ?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?