Šiluteje dar vienos medikės gyvybę pasiglemžė korona

2021-02-19, Šilokarčemos informacija

,,Šiandien artimieji informavo, kad užgęso gydytojos Vandos Dumašienės gyvybė" - pranešė liuteronų kunigas Remigijus Šemeklis. Organizmas neatlaikė dėl COVID 19 kilusių komplikacijų.

,,Dabar tegaliu pasakyti, kad mūsų parapijai tai didelė netektis, nes Vanda daug metų priklausė parapijos tarybai ir aktyviai dalyvaudavo priimant sprendimus. Giedojo chore ir nuolatos lankydavosi pamaldose. Artimiesiems didelė užuojauta" - rašė dvasininkas.


Straipsnio komentarai

Šilutiškė2021-02-23
Labai liūdna... užuojauta artimiesiems ir kolegoms.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Užuojauta2021-02-22
Ar A.A. gydytoja atsisakė skiepytis nuo covid-19, kai visi medikai buvo skiepijami, ar jai skiepų nebeliko? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Saulė2021-02-22
Gerbiama Vismantiene ,ka reiskia tiek klaustuku? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
prieš Dievą2021-02-20
esam lygūs: mirę ir gyvi. Mirtis neišvengiamai palies visus, tik skirsis atminimas. Kiek jo bus skirta, įsivertinkime būdami gyvi.
AA mirusiems.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Inga Bernotiene2021-02-19
Mano mylimiausia seimos gydytoja,labai gaila,kad grizus nebegalesiu aplankyti ir pasisnekuciuoti,nuosirdziai isklausydavo ir patardavo ne tik sveikatos klausimais. Ilsekites ramybeje. Atmintyje isliks tik geriausi prisiminimai apie Jus. Skaudu... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Rimute Vismantiene2021-02-19
Uzuojauta???????????????????? Komentaras patinka Komentaras nepatinka