Naujoje parduotuvėje „Tikra“ Šilutėje – tikri produktai imunitetui stiprinti

2021-02-24

Koronaviruso pandemija privertė susimąstyti, kaip išvengti šios ligos, kaip stiprinti savo sveikatą pačiu niūriausiu, darganotu metų laiku. Šilutėje, prekybos centre „Maxima“, natūralaus maisto krautuvėlė „Tikra“ siūlo išskirtinius pačių gaminamus produktus, kurie puikiai tinka peršalimo, virusinių ligų prevencijai.

Natūralus šviežiai spaustas aliejų iš šaltalankių ir kanapių mišinys

Tai maistas ir vaistas viename. Šis aliejų mišinys – koncentruotas vitaminų, antioksidantų ir kitų naudingų medžiagų šaltinis. Ypač padeda esant uždegiminiams procesams, stiprina organizmą, didina atsparumą infekcijoms ir virusams. Jį galima vartoti gaminant maistą, taip pat galima naudoti kaip profilaktikos priemonę, kasryt išgeriant po valgomąjį šaukštą nevalgius.

Produktas „Imunitetas“

Tai visiškai natūrali, pirkėjų pamėgta priemonė, kurios sudėtyje – 100 proc. natūralus vitaminas C ir imbieras. Imuniteto mišinio reguliarus vartojimas stiprina imunitetą, suteikia energijos, gerina kraujotaką, aprūpina organizmą būtinu deguonimi, vitaminais ir mineralais, lengvina peršalimo simptomus, sumažina galvos ir raumenų skausmus, mažina insulto riziką, gerina medžiagų apykaitą, normalizuoja virškinimą.

Natūralūs eteriniai aliejai

Tai puiki natūrali dezinfekcinė priemonė. Eteriniai aliejai naikina bakterijas, grynina ir gaivina orą, gerina bendrą savijautą. „Tikra“ siūlo įvairių natūralių kvapų – arbatmedžio, pušų, šaltmėtės, citrinos ir kt. Maišydami kvapus tarpusavyje, galite išgauti nepakartojamą nuosavą namų kvapą.

Skaidulų mišiniai „Šluota“ ir „Ryto energija“

Sveikas organizmas prasideda nuo sveikos virškinimo sistemos. Kasdienis skaidulų vartojimas normalizuoja medžiagų apykaitą, skatina virškinimą, valo žarnyną, padeda geriau pasisavinti maistines medžiagas, gerina bendrą organizmo savijautą.

Arbata su gintaru 

Sudėtyje yra 100% tikri, natūralūs lietuviški Baltijos jūros gintaro gabaliukai.  Gintaro arbata ramina bei atpalaiduoja. Išgėrus iš karto pasijunta teigiamas poveikis – sušyla kūnas, apima ramybės jausmas. Pasak gintaro ekspertų, arbata iš gintaro yra puikus antiseptikas, kuris iš organizmo išvalo toksinus ir mažina jo užterštumą. Yra trys rūšys – juodoji, žalioji ir Roibos (raudonoji).

„Užėję į „Tikra“ parduotuvėlę įsitikinsite, kad Jūsų dėmesį patrauks išskirtinių natūralių produktų įvairovė. Juos gaminame atsakingai: visada konsultuojamės su sveikos gyvensenos šalininkais, dietologais, technologais. Naują produktą pirmiausia bandome patys, paskui mūsų komanda, o tada pasitvirtiname ir paleidžiame į prekybą“, - paaiškina įmonės įkūrėjas. Jis akcentuoja, kad naujosios krautuvėlės išskirtinumas - kokybiški maisto produktai, kurie yra be pridėtinių konservantų ir kitų priemaišų. „Mūsų tikslas, kad produktas būtų naudingas sveikatai“, - pabrėžia vadovas.

Prekių įsigyti galite parduotuvėje „Tikra“, PC „Maxima“,

Miško g. 7, Šilutė, taip pat ir internetu www.viskastikra.lt .


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Janina2021-02-26
Gal kas buvote ten? Ar brangu? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2021-02-25
Nu apie imunitetą aiškinama skaldant ir valdant. Ir čia nesvarbu kokia sritis, svarbu jūsų laki, lakanti, kliedinti vaizduotė. Nu pvz jūsų smegenims yra natūralus imunitetas jūsų kaukolė, kuri apsaugo jūsų pilkąją masę, bet jeigu eisite dirbti į statybas ar važinėtis su motociklu tai to jūsų natūralaus imuniteto neužtenka. Reikalingas šalmas kad sustiprinti jūsų imunitetą. Tas šalmas visiškai nereikalingas išskyrus nelaimės atveju. Jeigu pas jus būtų tokia greita reakcija, galėtumėte statybose šalmo ir nenešioti nes pajutę kad krenta plyta ant galvos galėtumėte šalmą užsidėti, nors kam tas šalmas galėtumėte pasitraukti į šalį. Aišku reikalinga turėti ir proto. Nesvarbu koks jūsų tas šalmas, nestovėk po strėle. Va kariuomenėje, policijoje, aplinkosaugoje, saugumo struktūrose, tt jie ten nešioja neperšaunamas liemenes. Tai irgi imunitetas. Tad čia pavyzdžiai apie pačiupinėjamas grėsmes ir "pačiupinėjamą" imunitetą. Viskas kas liečia sveikatą važiuoja nematomis. Aklųjų karalystė. Valgyk kažką ne todėl kad skanu, bet todėl kas sveika. Tai yra jūsų skonis nuginčyjamas, nors dėl skonio neturėtų būti ginčyjamasi. Gal dėl to ir neskanu kad nesveika tai va šitam organizmui. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
arbata su gintaru2021-02-24
kliedesiai...su kanifolija, sakais...
naudingiau su medžio anglimi...renkuosi pušų pumpurų arbatą...
Kodėl imbieras?
Gal geriau svogūnas, česnakas, krienai, rauginti kopūstai, agurkai...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kas per rašliava2021-02-24
lyg visi būtume klipatos, be imuniteto. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
bet labiausiai2021-02-24
nustebino pardavėja, paklausus apie prekę ir jo panaudojimą, atsakymas - tuoj, paskambinsiu vadybininkei. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?