Besidomintiems stogų dengimu, prireiks daugiau nei vien tik stogo dangos

2021-03-05, Pranešimas spaudai

Stogų dengimas – ne itin dažnai atliekamas, tačiau be abejonių vienas svarbiausių statybos darbų. Tačiau labai dažnai galvojama, kad norint jį tinkamai atlikti, reikės tik.... kokybiškos, visus poreikius bei lūkesčius pateisinti galinčios stogo dangos. Ir visgi, nieko panašaus – egzistuoja ir daugiau elementų, kurių taip pat reikės, jei norite, kad stogų dengimas būtų atliktas kokybiškai, o galutinis rezultatas džiugintų ne tik estetišku vaizdu, bet ir kokybe.

Difuzinė plėvelė

Vienas būtiniausių elementų yra difuzinė plėvelė, kuri, jei tik bus sumontuota tinkamai, sumažins patenkamo į pastatą triukšmo lygį, o taip pat – neleisi patekti kondensatui. Kaip žinia, namų erdvei yra keliama ypač daug reikalavimų. Bene svarbiausių iš jų – būti užtikrintiems, kad leidžiant laiką namuose, iš aplinkos sklindantys garai bus nors šiek tiek prislopinti, tad bus sudarytos palankios sąlygos mokyti, dirbti, ilsėtis. Dar vienas ne ką mažiau svarbus reikalavimas – užtikrintumas, kad ilgainiui namuose neatsiras pelėsis, kuris gali pažeisti konstrukcijas, sienas ir kitus namų elementus, ar netgi pakenkti jūsų sveikatai. Belieka tik pastebėti, kad kokybiškai sumontuota difuzinė plėvelė ir yra tas garantas, kad pašaliniai garsai bus prislopinti, o kondensatas – taip pat nepateks.

Apdaila

Atlikus stogo dangos montavimą, pereinama prie kito etapo – stogo apdailos montavimo arba tiesiog stogo pakalimo. Svarbu žinoti, kad elementai, kurie naudojami stogo apdailai, gali būti mediniai, plastikiniai arba skardiniai. Visų šie pasirinkimai pasižymi tam tikromis ypatybėmis, pavyzdžiui, mediena yra natūrali žaliava, puikiai tinkanti klasikos gerbėjams, taip pat – vertinantiems prabangą bei eleganciją. Tačiau taip pat reikia pabrėžti, kad medinius elementus verta padengti apsauginėmis medžiagomis, pavyzdžiui, laku arba dažais. Na, o skardinė bei plastikinė stogo apdaila paprastai kainuoja pigiau, tačiau daugelis teigia, kad galutinis vaizdas negali prilygti medienai savo estetiškumu.

Taigi, kaip matyti, stogo danga tikrai nėra vienintelis reikalingas pirkinys, prireiks dar ir difuzinės plėvelės, o taip pat ir apdailos elementų. Nepamirškite, kad abu šie gaminiai turi būti ne tik aukštos kokybės, bet ir kokybiškai sumontuoti.

Daugiau naudingos informacijos apie šį procesą rasite https://www.bmigroup.com/lt/naudingi-straipsniai/stogo-dengimas.


Straipsnio komentarai

..2021-03-05
Nu kodėl anksčiau sakydavo kad lietuva tai švogerių kraštas? Nu greičiausia tai ir turėdavo omenyje kad tai stogų kraštas ir suremtų pečių kraštas, kur ranka ranką plauna. Todėl rankos gaunasi švarios. Vieni už kitą paliudiją ir be jokių dogmų raginimų. Nu tikrai čia yra ne dangaus karalystė. Bent jau gyventi šioje dangaus karalystėje stogų krašto gyventojams kartu su dangumi neina. Tie kurie išeina gyventi benamiais į dangaus karalystę ilgai nepratempia voliodamiesi visokiuose patvoriuose. Nu va žemės ūkis, turizmas, tt gyvena iš dangaus karalystės, bet visi glaudžiasi po stogais visokiuose rūmuose, menėse, dvaruose, pilaitėse, loftuose, tt.. Net ir benamiai ieško stogo, kad ir tento ar palapinės. Nu akivaizdu kad labai nepalankios klimato salygos. Ir negalima sakyti kad dėl temperatūros. Va paukščiai atskrenda iš šiltųjų kraštų kad čia išsiperėti vaikus. Kodėl? Jie kai suka lizdus stogo nesistato virš galvos. Visiems reikalinga stogas ant galvos. Kitaip gręsia nepavydėtina dangaus karalystė. Ir nėra taip kad straipsnyje sakoma neteisybė. Nėra svarbu kaip kokybiškai mėtysi kad ir aukščiausios kokybės perlus kiaulėms, tos kiaulės nieko doro su tais perlais negalės nuveikti. Ir ne dėl to kad jos kiaulės. Kiaulėms gal būt tie perlai lygiai taip pat įdomu kaip ir bet kas kitkas kas kiaulėms būna įdomu tų kiaulių artimoje aplinkoje. Ir negalima galvoti kad va reikalinga švietimas, akiračio plėtimas, naujos kartos auginimas, ugdymas ir auklėjimas. Tai irgi lygiai tokie pat perlai, kurie išsiverčia iš vienos kalbos į kitą lygiai taip pat: chriu, chriu, chriu, tt. Nu nėra svarbu tokiems "chirurgams" su kokiu instrumentu operuoti svarbu kad būtų aštrūs ašmenys. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?