Atėjus pavasariui į miesto gatves išrieda motociklai ir motoroleriai

2021-03-19

Atėjus pavasariui į gatves išvažiuoja vis daugiau motorinių dviračių transporto priemonių.

Mopedai ir motociklai dažniausiai yra itin patraukli transporto priemonė paaugliams, todėl dauguma eismo įvykių nutinka dėl nemokėjimo adekvačiai įvertinti oro sąlygų, kelio dangos, eismo taisyklių neišmanymo.

Vakar, kovo 17 d., apie 17.00 val. Šilutėje, Darbininkų ir E. Kanto gatvių sankryžoje, įvyko eismo įvykis, kurio metu buvo sužaloti du nepilnamečiai.

Jaunuolis, gim. 2003 m., vairuodamas mopedą „Derbi“, nepraleido galimai per pėsčiųjų perėją ėjusios merginos, gim. 2003 m., ir ją partrenkė. Abu eismo dalyviai dėl patirtų sužalojimų buvo skubiai išgabenti į gydymo įstaigą. Pareigūnai dėl šio atvejo pradėjoikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 1 d.

Motorinių dviračių transporto priemonių vairuotojams primename, kad už Kelių eismo taisyklių pažeidimus taikoma numatyta atsakomybė.

Vairuoti mopedus, motociklus, triračius ir visų rūšių keturračius su vasarinėmis padangomis yra draudžiama gruodžio-vasario mėn., bet leidžiama nuo kovo 1 d. iki lapkričio 30 d., jeigu važiuojamoji dalis – be sniego ir ledo. Kol kas dar gamta pasiūlo ir sniego, ir lietaus.

Neskubėkite džiaugtis pavasariu, būkite atsargūs ir nepamirškite saugumo reikalavimų.

Supraskime, jog kelyje esame ne vieni!


Straipsnio komentarai

..2021-03-19
Kas čia per penkto puslapio straipsniai su tais keistais pamokslavimais. Iš kur tokie įgaliojimai aiškinti taip nemandagiai su liepiamaja nuosaka? Negi rimtai kapelionas rašo? Jugi niekas iš niekur neatsiranda. Tai iš kur rašytojas? Kas per "džiaugsmai" būna kelių eisme pavasarį ar bet kokiu kitu metų laiku? Va žmogelis apsvaigo nuo alyvų aromato, nesuvaldė savo pavasarinių emocijų ir nuvažiavo į griovį. Vairuotojas pamatė kad sprosta kačiukai patvoryje ir viską pamiršęs nusuko vairą iš kelio į bekelę. Bandoma pasiekti auditoriją kuri dar vystykluose arba "išsiviepusi" su šypsena ne dėl to kad pavasaris. Nu lenda rūpybos rūpintojėlių ragai iš maišo. Visi už vieną vienas už visus. Tas avaristas to rašytojo požiūriu yra kažkas kas atstovauja visus išskyrus rašytoją. Jis va neskubantis ir suprantantis, kad jis ne vienas. jis tai mes.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?