Vilius Lorencas – šalies jaunių čempionas, Dariui Jurkaičiui – bronzos medalis

2021-03-25, Zita Urmulevičienė
Lietuvos jaunių čempionato šuolio į aukštį nugalėtojas Vilius Lorencas (kairėje) ir bronzos medalio laimėtojas Darius Jurkaitis.
Kauno lengvosios atletikos manieže vykusiame Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate šuolio į aukštį sektoriuje geriausiai pasirodė Šilutės sporto mokyklos trenerio Audriaus Urmulevičiaus auklėtiniai: Vilius Lorencas iškovojo čempiono titulą, o Darius Jurkaitis tapo bronziniu prizininku.

Jaunieji lengvaatlečiai šiemet pirmą kartą varžėsi griežtomis karantino sąlygomis. Be reguliarių treniruočių sunku buvo siekti aukštesnių rezultatų. Šilutės sporto mokyklai atstovavo tik 4 dalyviai (treneriai Lina Leikuvienė, Audrius Urmulevičius). Pamariškiai dėl pandemijos varžėsi tik vieną dieną. Nežiūrint to komanda, surinkusi 46 taškus, užėmė aukštą penktą vietą tarp 24 komandų.

Sėkmingiausiai rungtyniavo šuolininkai į aukštį švėkšniškiai V. Lorencas ir D. Jurkaitis. Vilius tapo Lietuvos jaunių čempionu, o Darius iškovojo bronzos medalį. Abu įveikė 1,70 m aukštį. Tik Vilius tai padarė pirmu bandymu, o treniruočių draugui Dariui teko kartoti šuolį. Vaikinai galėjo šokti ir aukščiau, tačiau nesisekė suderinti įsibėgėjimo. D. Jurkaitis gyvena kaime, tad visą laiką nuo karantino pradžios buvo atskirtas nuo pasaulio. Paklaustas, kaip jautėsi manieže, atsakė, lyg kosmose, tik atsidūręs tarp žmonių.

Trenerės L. Leikuvienės auklėtinis N. Kuturys, bėgęs 2 000 m kliūtinį bėgimą, užėmė ketvirtą vietą – 6:50,58 min. Nepasisekė B. Barbutikai, kuris liko 28-as.

..2021-03-25
Matot antraštė apgaulinga. Neparašyta kurios šalies jaunių. Reikalinga susiprasti iš konteksto kad lietuvos respublikos jaunių lengvosios atletikos šuolio į aukštį sektoriaus čempionas. Neaišku kokia prasme turėjo omenyje "tarp žmonių". Ar kad čia pagaliau va pasižmonėjo nes ištrūko iš gyvulių fermos ir žvėryno žvėrių. Kas tie "jauniai"? Tai toks daiktavardis kuris tuo pačiu ir būdvardis, nes apibrėžia amžių. Vieną dieną jaunius, kitą dieną jau koks nors kitoks jaunikaitis, jaunimėlis, jaunuolis, jaunimas, jaunutis, tt.. Nu ir nežinosi gal "yra šalis", jeigu sako tas maniežas tarsi kosmosas. Jeigu yra kažkas tai nebūtinai neatkreipiamas dėmesys į kažką - pvz sako va tavo kojinės yra. Akis išbėgo. O kad kaime gyvena tai nieko nesako išskyrus jeigu gyvena žodyje "kaimas", tada tai lygiai tas pats kas gyventi žodyje "miestas", "didmiestis", "megapolis", tt. Tada pats žodis gyventi turbūt turi skaitytis kabutėse. Komentaras patinka Komentaras nepatinka