Miškininkai sutiko grįžtančius paukščius iškeldami inkilus

2021-04-04, Loreta Skirbutienė
Šilutės regioninio padalinio miškininkai sugrįžtantiems paukščiams padovanojo 250 naujų inkilų ir 270 senų išvalė bei suremontavo. Autorės nuotr.
Šilutės regioninio padalinio miškininkai sugrįžtantiems paukščiams padovanojo 250 naujų inkilų ir 270 senų išvalė bei suremontavo. Autorės nuotr.
Šiais metais dėl karantino ribojimo miškininkai inkilus iškabino be moksleivių ir bendruomenių atstovų.

Šilutės regioninio padalinio miškininkai sugrįžtantiems paukščiams padovanojo 250 naujų inkilų ir 270 senų išvalė bei suremontavo.

Kaip ir kiekvienais metais, inkilus kelia visų girininkijų darbuotojai. Daugiausia inkilų iškėlė – net 50 – Švėkšnos girininkija, kuriai vadovauja girininkas Algirdas Tamašauskas.

Laukiant sugrįžtančių sparnuočių simboliškai mažiesiems mūsų draugams iškelta 10 inkilų Švėkšnos girininkijoje ant Skomantų piliakalnio. Šioje mažoje šventėje dalyvavo ir inkilus iškėlė Šilutės regioninio padalinio vadovas Romas Gečas, vyriausiasis miškininkas Arimantas Jurjonas, Švėkšnos girininkijos girininkas Algirdas Tamašauskas ir eigulys Sigutis Bočkus.


Straipsnio komentarai

.. @ Bambekliams2021-04-07
nu pats pagalvok apie kažkokius oficialiai deklaruojamus "skaičiukus", kur Valstybinių miškų urėdijos pardavimo pajamos per metus yra šimtai milijonų eurų. Turbūt per piatiletką gaunasi milijardas ar panašiai. O kur dar kažkokios apyvartos kurios vyksta po akių vokeliais. Kiek buvo straipsnių kur ten naktimis kertami miškai ir vežami į lenkiją aš kaip suprantu kažkas panašiai kaip rusnėje. Ir kas čia pardavinėjama? Turbūt tikrai ne leidimai grybauti ir uogauti dzūkų mergoms. Ogi medininkai, kurie numedžiojami nors niekam nieko blogo nepadarė. Kaip galvoji iš kokių medininkų medienos pagaminti tie inkilai kuriuos jie kabins į kitus medininkus? kas tuose medininkuose gyvendavo, perėdavo, žydėdavo, tt? Tame ir esmė kad va jie išsipustę su gražiausiais drabužiais ir avalyne atvažiavę iš rūmų ir pilaičių su prabangiais džipais vartosi dievų miškų medininkų milijonuose, o aš neturiu iš viso nei kur nei kaip gyventi jau 50 metų šitame pragare. Tai žodis "pavogė" yra kažkoks ne vietoje. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Bambekliams2021-04-07
Ar jie ką nors iš jūsų pavogė? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
mums sakydavo2021-04-04
inkilus reikia iškelti iki kovo pabaigos.
Kėliau sode gerokai vėliau...ir visuose perėdavo.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2021-04-04
matot čia kitokios įdomybės nes reorganizavus valstybinį miškų ūkį atsirado šilutės regioninė urėdija nors šilutės regiono nėra. Nu kam reikalingas tas žodis "regioninė"? Ar čia visa valstybės teritorija kažkokioje sistemoje skaitosi kaip "regionas" ir tada tas žodis "regioninė" būtų logiškas ir neprieštarautų kažkokiam tikrovėje esamam administraciniam ar politiniam susiskirstymui. Nu žodis "regionas" tai turbūt nuo lotyniško žodžio "regis" - karalius, "regina" karalienė", nežinau kaip vadinasi lotyniškai nuo geltono lietaus apsiverkę karaliukai. Jie matyt verkia nes jiems pietų nelieka. Pažiūrėk kas per apranga pas tuos urėdus. kas per kostiumai, kas per avalynė, kas per aprangos sluoksniai, tt. Ir turbūt neperšlampama viskas ir kvėpuoja ir nusegami užtrauktukai. Už kokias blusas? Karaliai. Nu vistiek va velykų metas. Keistas žodis. Atseit tai religinė šventė kur švenčiamas atgimimas. Bet panašiai kaip per kūčias sutrinama net tie kurie mažesni nei aguonos grūdeliai išgeriant tas aguonų sultis kaip pieną, taip ir su velykomis. Jums atrodo kad jeigu padėtas kiaušinis tai jau višta. Išverda nudažo.. Jokių šansų. Nu čia kalba ir eina apie "atgimimą" kur turėjo būti kažkokia kūdikėlio pavardė, kuria kūdikėlis galėtų pasinaudoti. Jugi visur biurokratija. Be priterlioto popieriaus negali net žingsnio dėti, ką jau bekalbėti apie gyvenimą. Nes kitaip tai čia mirties kraštas. O va yra globalizuotas pasaulis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka