Švėkšniškis Linas Starkutis – Lietuvos tinklinio čempionato čempionas

2021-04-15, Medardas Urmulevičius
Švėkšniškis Linas Starkutis finalo mače su Kauno „Startu“, aukštai pašokęs, pramušė varžovų gynybą. Tokių smūgių jis skėlė ne vieną papliūpą. Bravo, Linai.
Švėkšniškis Linas Starkutis finalo mače su Kauno „Startu“, aukštai pašokęs, pramušė varžovų gynybą. Tokių smūgių jis skėlė ne vieną papliūpą. Bravo, Linai.

Buvęs Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos krepšininkas, lengvaatletis Linas Starkutis šalies tinklinio čempionate sėkmingai gynė Gargždų komandos „Amber“ garbę. Provincijos ekipa finale du kartus įveikė Kauno „Startą“ ir laimėjo Lietuvos čempionų titulą.

Besimokydamas „Saulės“ gimnazijoje Linas Starkutis puikiai žaidė krepšinį, gerai šokinėjo į aukštį. Yra peršokęs kartelę, iškeltą į 190 cm aukštį. Jis buvo tapęs Lietuvos jaunių pirmenybių, moksleivių žaidynių bei tarptautinių varžybų „Maniežo taurė“ Klaipėdoje prizininku.

Deja, žaidžiant krepšinį patyrė traumą. Baigęs gimnaziją ir atvykęs į Klaipėdą pradėjo žaisti tinklinį. Šilutės sporto mokykloje įgytas geras fizinis paruošimas padėjo Linui greitai perprasti tinklinio žaidimo paslaptis ir tapti Gargždų komandos „Amber“ lyderiu. 2019 metais ši komanda laimėjo šalies čempionatą.

Šiemet gargždiškiai vėl iškopė į finalą ir laimėjo abi dvikovas prieš Kauno „Startą“. „Amber“ ekipa kartu su L. Starkučiu vėl iškovojo Lietuvos čempionų titulą. Sėkmės jiems ir tolimesnėse kovose.


Straipsnio komentarai

rašai,2021-04-15
lyg krūminius pametęs. Teikiesi proto bokštu, bet rezultate žemiau plintuso. Gaila, kad už darkymasi nieks nepamoko. Įkyrūs šunys lazdų ir lenciūgą gauna. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?