Penktadienio horoskopas – vasario 20 d.

2015-02-20, ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Penktadienis
„Shutterstock“ nuotr. / Penktadienis

Štai ir atėjo mažasis savaitgalis! Siūlome susipažinti su dienos prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Mėnulis ir Saulė šiandien plūduriuoja Žuvų stichijoje, kuri verčia jus atsitraukus svajoti, stebėti viską iš šalies ir gydyti savo sielos žaizdas. Vien ties tuo neužstrigsite dėl Marso, kuris ką tik įžygiavo į jūsų ženklą. Būdamas savo valdomame ženkle jis jums primins, kad šviesos kario ir kovotojo už savo bei kitų tikslus dvasia jumyse gyva. Ir aplinkkelių į savo tikslus jums ieškoti nereikia.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Puikiai atliksite savo darbą komandoje, jei nesiveršite į dar neišbandytas erdves – išsiblaškymas bus pagrindinis patarėjas. Svarbias tiesas jums atskleis Marsas, esantis Avino ženkle, raginantis jus kuo greičiau veikti. Jam nepaklusite visų pirma dėl vidinių stabdžių, o dar dėl priešų, kuriuos praeityje įgijote ar kuriuos tiesiog sugalvojote.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien bus priežasčių susitelkti į savo karjerą, tačiau atsispirkite pagundai priimti neapgalvotus spontaniškus sprendimus ar griebtis naujų atsakingų darbų. Daug galimybių veriasi norintiems pakovoti dėl kitų žmonių: kolegų, draugų, bendražygių, organizacijos narių, nes Marsas, aktyvumo ir veiksmo planeta, nuo šiol ne tik savo nuosavose valdose, bet ir jūsų draugų srityje.

VėžysVėžys

(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų optimizmas šiandien jums leidžia matyti pasaulį gražesnį, šviesesnį ir daugiau žadantį. Taip ir yra, jei pernelyg plačiai neužsimojate, būdami naujose teritorijose. Aktyviai veikti karjeros srityje jus nuo šios dienos ragins Marsas. Tačiau kad ir kaip greitai norėsite pasiekti tikslą, jums reikės kantrybės ir nesislėpti niekam už nugaros, einant profesiniu keliu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien pasitikėkite kitais, bet šioje vietoje nepersistenkite, ypač skaičiuodami bendrus su partneriais pinigus ar gilindamiesi į kitų žmonių paslaptis. Geroji žinia: Marsas ugnies ženkle, kviečiantis jus aršiai kovoti už savo įsitikinimus, skirti daug energijos studijoms, kelionėms, ryšiams su užsieniu ir tam, kad prieš akis atsivertų dar platesni toliai nei iki šiol.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būkite nuoširdūs partneriai ir malonūs klientai, bet gautą informaciją, medžiagą ar kitus dalykus tikrinkite akyliau nei kitomis dienomis. Aistringą periodą jums žada naujoji Marso padėtis. Aktyviai gilinsitės į tai, kas nepažinta, tenkinsite savo intymius troškimus (neatskleisdami savo jausmų), įnirtingai skaičiuosite kitų pinigus (apie tai kitiems neprasitardami).

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atlikdami užduotis šiandien pernelyg nepasikliaukite akimirkos žavesiu: būkite atidūs imdamiesi naujos veiklos ir labiau pasikliaukite tuo, kas jau išbandyta. Be to, Marsas Avino ženkle pakvies jus į atvirą kovą santykiuose. Jums, diplomatiškiausiam ženklui, tai gali atrodyti tikra katastrofa. Nurimkite, tai pamokos, kurių metu įgysite ne tik priešų, bet ir sąjungininkų, o dar – išmoksite naujų kovos būdų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pagundos veltis į rizikingus žaidimus šiandien jums gali būti tiesiog norma. Verčiau palikite juos žaisti kitiems, prieš tai, be abejo, įspėję apie liūdnas jų neapdairumo pasekmes. Savo energiją nukreipkite į kasdienio gyvenimo smulkmenas – jos jums dėl Marso Avino ženkle taps labai svarbios. Rūpinkitės savo sveikata, tobulinkite darbo sąlygas ir nesikivirčykite su kolegomis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pernelyg toli neklaidžiokite į prisiminimus, o namiškių raginimus imtis to, ko dar nebandėte, praleiskite pro ausis. Įprastos aplinkybės teiks daugiau harmonijos ir vilties. Pasidžiaukite tuo, kad Marsas savo ginklais mosuoja romantikos ir kūrybos fronte. Čia jūs mokate būti visa galva aukštesni už kitus: išradingi, nenugalimi, žaismingi, aktyvūs, sportiški ir azartiški.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien vis kažkur skubėsite, bet kartais atsidursite ne ten, kur reikia, arba ne tuo metu, kai reikia. Tačiau ir kitiems vėluojantiems ar apsirinkantiems būkite nuolaidūs. Nuolaidžiauti namuose, tiesa, jums nuo šios dienos nebus paprasta dėl Marso šioje jūsų srityje. Nesiblaškykite, nesibarkite, raskite tikslą, kuris patobulintų jūsų šeimos gyvenimą ar namus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei šiandien kažkas kvies jus apsipirkti, nebūkite tikri, kad šis sprendimas teisingas. Įsigyti daiktai taip ilgai ir taip labai jūsų nedžiugins, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Dar šis tas apie kovas: artimiausiu metu jos bus atviros dėl Marso savo valdomame ženkle. O jei jūsų nuomonė nesutaptų su brolio, sesers, tetos ar kaimyno nuomone, liaukitės eikvoti energiją tuštiems plepalams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien norite kažką padaryti dėl savęs ir tai jokia nuodėmė. Tačiau prieš apsispręsdami gerai apgalvokite visus už ir prieš. Nebent sprendimas buvo priimtas anksčiau, o dabar telieka imtis veiksmų. Dvejoti ir ilgai kauptis nebus priežasčių, nes Marsas Avino ženkle jus ragins nedelsiant imti vadžias į rankas tam, kad jūsų materialinis pagrindas sustiprėtų, o apie jūsų talentus nežinančių neliktų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!