Trys saviugdos knygos tiems, kuriems trūksta optimizmo ir motyvacijos keistis

2021-04-21, Pranešimas spaudai
pixabay.com iliustracija
pixabay.com iliustracija

Kiekvienas yra patekęs į situaciją, kai gyvenimas nustoja džiuginti, nebesiseka nei asmeniniuose santykiuose, nei darbe. Tokiomis dienomis jaučiame nepasitenkinimą savimi, pykstamės su artimaisiais ir nežinome kaip užbaigti šį nesėkmingą etapą. Čia mums padėti gali saviugdos knygos, kuriose autoriai dalijasi savo patirtimi ir siūlo patarimų, kuriais remdamiesi rasite kelią į geresnį bei laimingesnį gyvenimą. 

Siūlome tris knygas, kurios įkvėps optimizmo ir paskatins pokyčiams. 

Kelly McGonigal „Valios galia. Knyga, padedanti pakeisti įpročius, mintis, emocijas“

Psichologė Kelly McGonigal nežada stebuklingų receptų, kuriais pasinaudoję įveiksite visas savo problemas. Visgi, jos knygoje rasite daug naudingų ir įdomiai aprašytų mokslo tyrimų ir eksperimentų. Autorė rašo, kad valia yra tarsi raumuo, kuris nenaudojamas atrofuojasi, o treniruojamas sustiprėja. 

Skaitydami šią knygą sužinosite, kas yra valia ir kodėl ji svarbi, kaip galime atsispirti silpnybėms ar apgauti savo smegenis. Skaitytojai ras atsakymus, kodėl būdami pavargę ir besijausdami blogai esame linkę prieštarauti valiai ir „nusidėti“. 

Kelly McGonigal JAV Stanfordo universitete dėsto kursą apie valią, o knygoje pateikia naujausias psichologijos, neurologijos ir medicinos mokslų įžvalgas.

Joseph Murphy „Jūsų pasąmonės galia“

Knyga „Jūsų pasąmonės galia“ pirmą kartą pasirodė 1963-iais metais. Vėlesni leidimai buvo papildyti. Tekstas laikomas viena geriausių saviugdos knygų istorijoje. 

Pozityvaus mąstymo šalininkas Joseph Murphy atveria kelią į žmogaus pasąmonę. Knygos skaitytojai supras kaip ji veikia bei išmoks panaudoti pasąmonės galias bet kokioje gyvenimo situacijoje: tiek karjeros srityje, tiek asmeniniuose santykiuose.

Autorius teigia, kad daugybė kliūčių, skiriančių mus nuo laimės, gimsta mūsų pasąmonėje. Jo patarimai paskatins jas įveikti. Pasitelkę Joseph Murphy patarimus išmoksime sau padėti ir nustoti kenkti. Knyga skirta visiems, kuriems reikia įkvėpimo keistis. 

Jay Shetty „Mąstyk kaip vienuolis. Gyvenk ramiau ir prasmingiau“

Autorius tikras saviugdos guru. Jis kuria populiarią tinklalaidę ir dalijasi hinduistų vienuolyne sukaupta patirtimi. Kadaise jis atsisakė galimybės tapti gydytoju ir iškeliavo į vienuolyną, tačiau po kelių metų vienuolio praktikos suprato, kad būdamas pasauliečiu turėtų gerokai didesnę galią padėti kitiems. 

Knygoje „Mąstyk kaip vienuolis. Gyvenk ramiau ir prasmingiau“ rasite patarimų, kaip atsikratyti streso, rasti sielos ramybę, įveikti mus supantį negatyvą, nustoti lygintis ir tiesiog atrasti laimę. Ar ne to mums visiems ir reikia?
 

Daugiau naudingų saviugdos knygų rasite interneto knygyne Patogupirkti.lt

 

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?