Vairuotojas trims mėnesiams neteks teisės vairuoti

2021-04-22, „Šilokarčemos“ informacija
Esant ištisinei juostai negalima lenkti transporto priemones. Vaizdo įrašo stop kadras
Esant ištisinei juostai negalima lenkti transporto priemones. Vaizdo įrašo stop kadras

Tauragės apskrities policija pasidalino vaizdo įrašu, užfiksuotu praeitą savaitgalį vykdant padidintą saugaus eismo kontrolę keliuose. Pažeidimas padarytas Šilutės rajone.

Vaizdo įraše matyti, kaip lengvojo automobilio vairuotojas elgiasi chuliganiškai - lenkdamas krovininį automobilį, įvažiuoja į priešpriešinę eismo juostą vietoje, kur tai daryti draudžiama.

„Esant ištisinei juostai negalima lenkti transporto priemones, be to, jis lenkia kelyje su sankryža – to daryti negalima“, - komentavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė.

Šiam vairuotojui dėl pavojingo ir chuliganiško vairavimo, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimo, surašytas administracinio nusižengimo protokolas (LR ANK 420 str. 1 d.).

„Vairuotojui teks susimokėti baudą ir 3 mėnesiams atiduoti vairuotojo pažymėjimą“, – informavo Tauragės apskrities pareigūnai.


Straipsnio komentarai

šilutiškė2021-04-23
Ką daryti ,jeigu automašina sustoja taip .Ar stovėti ir laukti puse dienos ,kol kas ateis pradėti važiuoti,nes aplenkti negali. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tam Taškiui2021-04-23
Jaučiu, pats teises irgi padėjęs už lenkimą per ištisinę? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Taškius2021-04-23
o tai kas žino kokiu greičiu fūra stovėjo?? Velkasi kiti 20km/h tai visa kolona ir lauks iš paskos??? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pritariate vakcinų perskirstymui į Vilnių?