Linkėjimai iš Kanados

2021-04-21

Mano vardas - Laura Peseckaite Taylor. Gyvenu Kanadoje ir dirbu pradinėje mokykloje su vaikais, turinčiais specialių poreikių.

Į Šilutės muzikos mokyklą važinėdavau autobusu iš savo miestelio Švėkšnos 1989-1994 metais. Nors labai norėjau išmokti groti pianinu, taip susiklostė, kad įstojau į akordeono specialybę. Mano mokytoja buvo Loreta Kabanova. Ji - jauna, graži ir elegantiška.

Kelionės į mokyklą nebuvo lengvos, reikėdavo praleisti pamokas, kad spėčiau nuvykti į Šilutę. Grįždavau pavargusi, bet nepasidaviau ir muzikos mokyklos nemečiau. Mokytoja Loreta manyje matė gebėjimą groti, netgi paruošė keliems konkursams. Kartą keliavome į Klaipėdos muzikos konservatoriją, kur teko groti. Tai buvo viena iš įsimintiniausių akimirkų –  daug jaudulio, bet tuo metu gavau ir gerų pamokų.

Muzikos mokykla man buvo ypatinga vieta ir jaučiausi išskirtinė lankydama ją. Įgijau gyvenimiškos patirties: išmokau būti nepriklausoma, praktiška, visada užbaigti ką pradėjusi. Muzika ir menas liko svarbūs dalykai mano šeimoje. Abi dukros taip pat mokosi groti skirtingais instrumentais.

Linkiu mokyklai ilgų gyvavimo metų! Mokytojams ir mokiniams noriu priminti, kad pasaulyje tokių lietuviškų muzikos mokyklų yra reta, kur vaikai beveik veltui gali įgyti muzikos žinias, jeigu tik turi noro ir gebėjimų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?