Brakonierius lenta puolė aplinkosaugininką. Inspektoriui prireikė medikų pagalbos

2021-05-01, Agroeta.lt informacija
Specialistas buvo gavęs informacijos, kad yra brakonieriaujama. Asociatyvi nuotr.
Specialistas buvo gavęs informacijos, kad yra brakonieriaujama. Asociatyvi nuotr.

Eilinis aplinkosaugininkų reidas vėlų šeštadienio vakarą baigėsi neeiliniu įvykiu. Brakonierius puolė pas jį atvykusius aplinkosaugos inspektorius ir vieną jų sužalojo smogdamas lenta.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad šių metų balandžio 24 d., apie 21 val. 55 min., užfiksuotas brakonieriavimo atvejis Šilutės rajone – ir įvykio metu rasti ne tik mėgėjiški žvejybos įrankiai.

Viskas nutiko Suvernų kaime, kai po išankstinės informacijos brakonieriaujantį 65 metų asmenį aptiko aplinkosaugininkai.

„Specialistas buvo gavęs informacijos, kad yra brakonieriaujama, buvo rasti tinklai, gaudyklės žuvims, – pasakojo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Kęsminaitė-Pudžemė. – Asmuo pasipriešino ir su lenta trenkė aplinkosaugininkui į alkūnę“.

Suteikus medicininę pagalbą, 1979 m. gimęs inspektorius gydomas ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 286 straipsnį – „Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui“.

„Tas, kas panaudodamas ar grasindamas tuoj pat panaudoti fizinį smurtą pasipriešino valstybės tarnautojui ar kitam viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų“, – teigia šis straipsnis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pritariate vakcinų perskirstymui į Vilnių?