Ypatingas įvykis Vilkyškiuose

2015-02-20, Vyriausioji specialistė kultūrai Ingrida Jokšienė

Penktadienį Vilkyškių miestelyje pažymėtas nekasdienis įvykis – gimnazijos statuso suteikimas Vilkyškių Johaneso Bobrovskio vidurinei mokyklai. Išpuošta mokykla, šviečiantys tvarkingų moksleivių, dabar jau gimnazistų, veidai, darnus kolektyvo darbas, puikus renginys tiesiog nepaliko abejonių, kad įvykdyta daug darbų, nueitas nelengvas kelias akreditacijos link ir ši šauni akademinė bendruomenė tikrai verta tokio aukšto įvertinimo.

Renginio vedėja Ligita Kazlauskienė prasmingomis prakalbomis apie kiekvieno sieloje auginamą ir puoselėjamą gyvybės medį, ragino susimąstyti apie būties ir kasdienės veiklos vardan Žmogaus svarbą ir kvietė kiekvieną kalbėjusįjį prisijungti prie žavių dailininkių bei palikti savo sielos dalį , nupiešiant lapelį ant stilizuoto medžio. Tarsi pėdsaką ir liudijimą – aš čia buvau, aš čia dar grįšiu, aš dar pasistengsiu Jums padėti.

Kolektyvą sveikino ir direktorei Rimai Auštrienei už puikų mokyklos bendruomenės sutelkimą drąsiam tikslui įgyvendinti dėkojo Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis. Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio vardu gimnaziją sveikinęs pavaduotojas Vytautas Stanišauskas pabrėžė sklandų visos mokyklos bendruomenės darbą modernios visuomenės link, dėkojo už Vilkyškių, o kartu ir viso Pagėgių krašto garsinimą.

Sveikinimo žodžius tarė ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis, Švietimo skyriaus specialistė Dania Byčkova, seniūnas Darius Jurkšaitis, VVG „Pagėgių kraštas“ administratorius Sigitas Stonys, švietimo įstaigų vadovai, buvę mokyklos vadovai Laima Gudavičienė ir Leonas Mišeikis, kolegos iš Viešvilės, nuolatiniai mokyklos rėmėjai. Visų sveikintojų žodžiuose vyravo pagrindinis ilgo įstaigos gyvavimo linkėjimas – kad nestigtų gimnazijai mokinių. O tada, pasak kalbėjusiųjų, ir iškaba šalia mokyklos niekada nebus pakeista. Visi linkėję paliko po lapelį ant sienoje visų akyse išaugusio Gerumo medžio.

Mokyklos dainorėliai keitė vieni kitus, šokėjai trypė šaunią polkutę ir, žinoma, visi nusipelnė šventinio torto.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!