Pagėgiškiai lankėsi LR Seime

2021-04-30, Pagegiai.lt
Susitikimo akimirka. Autorių nuotr.
Susitikimo akimirka. Autorių nuotr.

Balandžio 21 dieną Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys darbo vizito metu Vilniuje susitiko su Lietuvos Respublikos Seimo nariais ir aptarė Pagėgių kraštui svarbius klausimus.

Susitikimo metu su Valstiečių frakcijos seniūne Aušrine Norkiene, LR Seimo nariais Dainiumi Gaižausku ir Ligita Girskiene mero pavaduotojas Edgaras Kuturys aptarė šiandienos iššūkius ir problemas, susijusias su socialinių išlaidų Pagėgių krašte didėjimu bei savivaldybės finansinėmis perspektyvomis, taip pat aptarta vakcinavimo eiga ir kiti klausimai.

Su LR Seimo nare A. Norkiene aptartos galimybės pristatyti Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus rengiamą parodą, skirtą muziejaus 40-mečiui paminėti. Paroda pirmą kartą bus pristatyta š. m. rugpjūčio mėnesį. LR Seime parodą planuojama pristatyti šį rudenį. Parodos akcentas: 40 muziejaus gyvenimo metų, pagrindiniai įvykiai, asmenybės.

Vizito metu taip pat susitikta su Pagėgių krašte išrinktu LR Seimo nariu Ričardu Juška, kalbėta apie šiuo metu visai šaliai aktualų klausimą, susijusį su Konstitucinio Teismo priimtu sprendimu dėl tiesioginių mero rinkimų rengimo.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pritariate vakcinų perskirstymui į Vilnių?