Sulaikyti asmenys gabenę narkotines medžiagas

2021-05-06, Tauragės AVPK nuotr.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, 2021 m. gegužės 5 d. apie 00.05 val., Vilkaviškio r., Gražiškių sen., Rūkštenių k., kelyje Kalvarija - Gražiškiai - Vyštytis, sustabdė automobilį ,,VW Passat“, kurį vairavo tauragiškis, gim. 1962 m. Kartu vyko šilutiškis, gim. 1973 m., pas kurį apžiūros metu prie kūno buvo rasta ir paimta narkotinių bei psichotropinių medžiagų. Iš viso rasta ir paimta apie 1 kg ,,Hašišo“ ir apie 4 000 tablečių ,,MDMA“ (ekstazi). Policijos pareigūnai atlikdami tolimesnius veiksmus sulaikė šilutiškį, gim. 1968 m., kuris įtariamas prisidėjęs prie nusikalstamos veikos. Vyrai policijos pareigūnams žinomi.

Įtariamieji sulaikyti ir pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu). Už tai vyrams gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Taip pat minėti asmenys galimai įvykdė ir kitą nusikalstamą veiką, nes nepateikdami muitinės kontrolei leidimo kirto Lietuvos Respublikos valstybės sieną. Jų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199 str. 4 d. (Kontrabanda) ir už tai gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų.

Tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius. 


Straipsnio komentarai

Tritaškis2021-05-07
pagavo eilinį mulą - gabentoją. O šulams nieko. Na nebent kad hašo kilą prarado Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2021-05-07
Ar kas nors įsivaizduojate skaičių šeimų ,kurios būtų tapusios nelaimingos ir įkaitais nuo narkotinių medžiagų šių tipų.Pagarba pareigūnams sąžiningai atliekantiems savo pareigas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?