Prezidentas apdovanojo dvi Šilutės krašto mamas

2021-05-07, „Šilokarčemos“ informacija
E. Paulauskienė džiaugėsi jai parodytu dėmesiu. 
E. Paulauskienė džiaugėsi jai parodytu dėmesiu. 

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą, kuriuo Motinos dienos proga ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo 44 motinas ir globėjas. Iš jų – dvi puikios mamos iš Šilutės krašto.

Mamas iš visų Lietuvos regionų Prezidentas apdovanoja už jų nuopelnus motinystei ir globai, už atsakingumą, pasiaukojimą, įkvepiantį pavyzdį savo bendruomenei ir visai visuomenei.

Pasak Prezidento, apdovanodama ypatingai nusipelniusias mamas, valstybė išreiškia pagarbą ir dėkingumą visoms motinoms ir globėjoms.

Šiemet Motinos dienos proga apdovanojamos ne tik daugiavaikės mamos, bet ir globėjos. Šalies vadovas prieš metus inicijavo Valstybės apdovanojimų įstatymo pataisas, kuriomis sudaromos galimybės valstybės apdovanojimu įvertinti ir įmotes, tėvus, įtėvius, globėjus ar rūpintojus už jų nuopelnus motinystei, tėvystei, globai ar rūpybai. Nuopelnų motinystei, tėvystei, globai ar rūpybai kriterijus papildė atsakingos, sąmoningos ir pozityvios tėvystės ugdymas bendruomenėje globojant vaikus, kuriems paskirta globa ar rūpyba.

Dėl epidemiologinės situacijos šiemet iškilmingą mamų apdovanojimo ceremoniją Prezidentūros rūmuose keičia asmeniniai apdovanotųjų sveikinimai. Mamoms ir globėjoms apdovanojimus išvežios į namus ir asmeniškai įteiks Prezidento patarėjai. Jie skubėjo pas dvi pamario krašto motinas – katytiškę Ramutę Juraškienę ir lapyniškę Eglę Paulauskienę.

Ramutė užaugino septynis sūnus ir dukrą. Dabar džiaugiasi didžiausia vaikų dovana – devyniais anūkais. E. Paulauskienė išaugino 4 dukras ir 2 sūnus. Vyriausiai atžalai – 24 metai, o jauniausiam – 6 metai.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

motina 2021-05-08
tu pirma kiemą susitvarkyk Lietuvai nusipelniusi , gyvatė viena kitos nebesuranda tokiam kieme visą giminė pasirašė kad taptu saugų seniunaitė ir to tipo užtenka , vaikai vaikus augina ir jai lengva vaikus augint TOKIOS NĖRA VARGO MAČIUSIOS , FOTOGENIŠKOS MAMYTĖS Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ar neatrodo per daug juokingai , vienas aria be atostogų kita per laikraščius laksto 2021-05-07
tik kuom ji taip nusipelnė Lietuvai kad akmenukus terlioja ir visur tik fotogeniškai atrodo vien tik su vienu savo vaiku , kitus nustūmusi į šalį , per visą raj vienintelė tokia tik atrado , lakstydama per visus laikraščius kokia aš graži , kokia mano šeimyna didelė ir kaip aš moku megs , siūt , augint tokį pulką vaikų tik aš vienintelė per visą rajoną Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?