Homeopatija – ne tik kūnui, bet ir sielai

2015-02-20, londoniete.lt
Homeopatija (Flickr nuotr.)
Homeopatija (Flickr nuotr.)
Pastaruoju metu vis daugiau vaikų serga odos bėrimais, bronchine astma, alergijomis ir  įvairiomis psichologinėmis ligomis. Joms gydyti tėvai neretai kreipiasi į gydytoją homeopatą. Homeopatinė medicina keičia ne tik vaiko fizinę savijautą, bet ir nuotaiką bei elgesį.

Gydytoja homeopatė Deimantė Rapalytė aiškina, kokių ligų simptomus slepia bėrimai, astma ir alergija.

Alerginės ligos

Alerginių bėrimų priežastimi dažnai yra skrandžio, kepenų, žarnyno funkcijos sutrikimai, pavyzdžiui, užkietėję viduriai, dažnas tuštinimasis, blogas kvapas iš burnos rytais, pilvo pūtimas ar blogas apetitas. Taigi odos bėrimas yra vidaus organuose vykstančių procesų pasekmė. Tepdami odą įvairiais tepalais, mes nuslopinam išorinius simptomus, t. y. sustabdome toksinių medžiagų ar šlakų išsiskyrimą per odą, todėl organizmas ieško kitų būdų jiems pašalinti ir šlakus pradeda skirti per nosį ar bronchus, dėl ko atsiranda alerginė sloga ar bronchinė astma. Taigi gydytojui homeopatui parinkus tinkamus vaistus, yra šalinamos ne tik ligos priežastys, bet ir stengiamasi sureguliuoti visų organų veiklą.

Imuniteto stiprinimas

Plaučių uždegimu ar kita bakterine liga sergantys vaikai dažniausiai yra gydomi antibiotikais. Tačiau jie ne tik naikina gerąsias žarnyno bakterijas, bet ir silpnina imunitetą. Todėl kartais įsisuka ydingas ratas: vaikas pasveiksta, tačiau netrukus vėl suserga. Tuomet vaikui gelbsti vaistažoliniai ir homeopatiniai vaistukai, kurie stiprina imunitetą, subalansuoja žarnyno mikroflorą.

Psichologinės problemos

Vis dažniau girdima, kad vaikus kankina nerimas, baimė ar nesaugumo jausmas, kuriuos gali sukelti tėvų skyrybos, patiriamos patyčios, stiprus išgąstis ar nesutarimai šeimoje. Vartojant homeopatinius vaistus dažnai pavyksta atkurti sveiką vaiko psichologinę būseną ir emocinį stabilumą.


 


Straipsnio komentarai

popas2015-02-20
maziau lai ruko ir zoliai traukia nespeje islip is pamperiu uz cigaretes ir as jau vyras ar pana Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?