Prieš ištraukiant burtus – kas prieš ką?

2021-05-12

Gegužės 21 dieną startuos Hegelmann–Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės varžybos. Dalyvaus 30 komandų, tarp jų ir FK „Šilutė“. Pamariškių treneris Svajūnas Česnulis sako, kad būtų labai įdomu Šilutėje priimti šalies A lygos garsiausią komandą Vilniaus „Žalgirį“, jeigu taip lemtų ištraukti burtai. Šilutiškiai supranta, kad jėgos nelygios, jog žalgiriečiai žymiai stipresni, tačiau dėl to baimės nepatirtų, nors jaudulio netrūktų.

Šiemet taurės turnyre žais A lygos, I ir II lygų komandos. Nedalyvaus dublerių ir žemesnių lygų ekipos. A lygos klubų yra 10: Vilniaus „Žalgiris“, „Riteriai“, Kauno „Žalgiris“, Kauno rajono „Hegelmann Litauen“, Panevėžio „Panevėžys“, Marijampolės „Sūduva“, Alytaus „Dainava“, Gargždų „Banga“, Telšių „Džiugas“, Kėdainių „Nevėžis“.

I lygos atstovų – 8: Mažeikių „Atmosfera“, Plungės „Babrungas“, Vilniaus BFA, Jonavos „Jonava“, Kretingos „Minija“, Klaipėdos „Neptūnas“, FA „Šiauliai“  ir Kazlų Rūdos „Šilas“.

Iššūkį joms mes dvylika II lygos komandų: Vilniaus „Ateitis“, „Viltis“ ir „Panerys“, Panevėžio „Ekranas“, Kauno Be1 ir „Fortūna“, Klaipėdos futbolo mokykla, Garliavos „Garliava“, Joniškio „Saned“, Kybartų „Sveikata“, Šilutės „Šilutė“ ir Utenos „Utenis“. Kas su kuo susitiks pirmajame etape, lems ištraukti burtai. Paprastai A lygos klubai į LFF taurės varžybas įsijungdavo vėliau, kai silpnesnės komandos jau būdavo iškritusios. Beje, bus žaidžiamos vienerios rungtynės. Burtams suvedus aukštesnės lygos komandas su žemesnių lygų komandomis, rungtynės bus žaidžiamos žemesnės lygos komandos aikštėje.

Futbolo žiūrovai, jei bus įleidžiami, galės palyginti komandų pajėgumą ir kiek tos lygos skiriasi žaidėjų meistriškumu. Tikrai įdomu. Ar „pasišakos“ silpnesnės komandos, pamatysime, sužinosime. Išties, gražu būtų Šilutėje išvysti sporto reklamą, kad atvažiuoja Vilniaus „Žalgiris“ ar „Panevėžys“, ar „Sūduva“? Būtų smagu. Taip mano šilutiškių treneris S. Česnulis.

Nesvarbu, kad svečiai iškarš kailį, bet sužinosi, kiek ir kuo atsilieki. Kaip per egzaminą. Šiame taurės turnyre A lygos komandos įsijungs iškart nuo pirmo etapo. Priminsime, kad pernai LFF taurę iškovojo „Panevėžys“ per lemiamas rungtynes po 11 metrų baudinių serijos įveikęs Marijampolės „Sūduvą“ – 6:5. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi taikiai – 1:1. Rytoj FK „Šilutė“ namuose 14 valandą žais šalies II lygos 6-ojo turo rungtynes su Vilniaus futbolo mokyklos ekipa „Ateitis“. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?