„Šilutės rytojus prasideda nuo šiandien ryto“

2021-05-11, Savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija
Pasveikinti Šilutės krašto spaudos, kalbos ir knygos puoselėtojų atstovai. Autorių nuotr.
Pasveikinti Šilutės krašto spaudos, kalbos ir knygos puoselėtojų atstovai. Autorių nuotr.
Šilutės rajono savivaldybės vadovai Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną pasveikino pamario krašto spaudos atstovus, bibliotekininkus.

„Džiaugiamės, jog mūsų bendradarbiavimas nenutrūksta. Nepraraskite objektyvumo, nepristikite kūrybinių idėjų“, – kalbėjo mero pavaduotojas Sigitas Šeputis. Visiems svečiams mero pavaduotojas ir administracijos direktorius Virgilijus Pozingis įteikė sveikinimus bei Šilutės krašto ženklą - ženkliuką su žuvimi, rašiklį ir arbatos puodelį su užrašu „Šilutės rytojus prasideda nuo šiandien ryto“.

„Šiandien lietuviško laisvo žodžio galia milžiniška, turinti didžiulę įtaką visuomenei. Todėl jūs, kalbos skleidėjai, tekstų autoriai, savo rankose laikote itin didelę atsakomybę. Formuoti teisingą visuomenės nuomonę, pateikti sąžiningą ir tikslią informaciją – neįkainojama dovana. Dėkojame už tai, kad pamario krašto žmonėms skleidžiate pačias aktualiausias žinias. Ačiū Jums už bendradarbiavimą, už tai, kad mus stebite, matote ir rašote. Tai verčia pasitempti, skatina dar atsakingiau vykdyti savo pareigas. Būkite stiprūs, neleiskite Jūsų paliesti komercijai. Būkite teisingi, išlikite nešališki ir objektyvūs“, – sveikinimo žodžius tarė administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Rudienė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!