Savaitgalio horoskopas – vasario 21–22 d.

2015-02-22, ji24.lt
„Shutterstock“ nuotr. / Dangus
„Shutterstock“ nuotr. / Dangus

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį paskui Marsą į jūsų ženklą įskubėjusi Venera nesivaržys tuomet, kai reikės parodyti iniciatyvą ar atskleisti savo jausmus. Mėnulis jūsų ženkle taškys savo emocijas į kairę ir į dešinę. Negirdėsite sakančiųjų: palauk, sustok, padarysim tai vėliau. Norėsite visko dabar ir iš karto. Tačiau jūsų nepastebėti ir jums atsispirti bus neįmanoma.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų ženklo valdovė šį savaitgalį jau bus įsikūrusi nei jai, nei jums patogiame ženkle. Jausitės savo jausmų belaisviais, nes tie būdai, kurie taps trumpam priimtini, jums visiškai netiks. Todėl ieškosite paguodos svajonėse arba slaptuose ryšiuose. Savaitgalį priežasčių tam bus daugiausia, nes nebus nei laiko, nei noro galvoti apie tai, kas prasminga ir reikalinga.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nieko keisto, jei savaitgalį jūsų dėmesio centre atsidurs draugai, nes kelios planetos Avino ženkle labai išryškins šią jūsų sritį. Nesvarbu, ką rinksitės: buvimą su draugais, draugiškus jausmus ar jausmus draugams. Svarbu nerizikuoti tuo, kas jums brangu. O staiga kilusias aistras (kas labai tikėtina šiomis dienomis), nukreipkite į kokį nors bendrą tikslą. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį jums labai rūpės, kokį įspūdį kitiems daro jūsų darbai, jūsų statusas ar gyvenimo būdas. Todėl kiek įmanydami dėl to stengsitės. Tam jus tinkamai įkvėps Venera, kuri ragins jus žavėti visus, kad tik jus pripažintų autoritetais ir į jus kreiptųsi kupini susižavėjimo. Tik pernelyg neskubėkite ir visų vilčių į vieną krepšį nedėkite, kad netektų mėgautis suskilusios geldos draugija.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Venera nuo šio savaitgalio ugnies ženkle jums primena, kad jausmai – tai vartai į pasaulį. Didžiausia problema ta, kad jums atrodo, jog tie vartai yra neriboto dydžio. Dėl šios ir dėl kitų priežasčių būsite pirmi, kai reikės pareikšti savo nuomonę. Viską apie viską žinodami geriausiai, nepraleisite progos kitus pakritikuoti ar pasiginčyti visiems aktualia tema.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pasikeitusi Veneros padėtis leis jums patirti daugybę prieštaringų jausmų, mokys atsinaujinti, prisitaikyti, prisileisti, kovoti už savo jausmus ir veikti vedamiems pirmojo impulso. Rasti sąjungininkų bus svarbu. Tačiau lengvai juos prarasite dėl skubotų poelgių ir neapgalvotų sprendimų. Aistros, kurios užvirs jūsų guolyje ar tvarkant bendrus finansus, gali sudeginti viską aplinkui.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl jūsų ženklo valdovės Veneros partnerystės srityje, savaitgalį jūsų dėmesys bus sutelktas į antrąją pusę. Dėl to ir kitų planetų Avine dėka, artimo žmogaus poelgius vertinsite ilgai nesvarstydami. Žavėsite ir visa širdimi žavėsitės, tačiau tučtuojau nuvilsite ir patys nusivilsite. Užuot blaškęsi, aistras, kurios jūsų širdyje liepsnoja, naudokite santykiams atgaivinti.  

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį būsite pasiruošę atlikti didžius darbus tam, kad jūsų buitis taptų kuo patogesnė ir kasdienybė kuo gražesnė. Visa tai dėl Veneros, viešpataujančios šioje jūsų srityje. Sumanymų bus daug ir jie taip greit keis vienas kitą, kad, užuot ką nors reikšmingo atlikę, visas jėgas iššvaistysite. Dažniau stabtelėkite, kad pamatytumėte, kas gražaus ir gero jau atlikta.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Vieni savaitgalį išsiruoš ieškoti romantiškų nuotykių ir nenurims, kol nepajus, kad jų krūtinėje plaka karšta įsimylėjusi širdis. Kiti bus taip susitelkę į savo atžalas, kad nieko aplink nematys. Girs juos ir bars, džiaugsis jais ir nusivils. Treti taps įvairių žaidimų dalyviai ir darys bet ką, kad būtų pirmi. O netapę čempionais, metę šį užsiėmimą, ieškos naujos veiklos.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šį savaitgalį norėsite sukurti kuo daugiau jaukumo namuose, bet rezultatas dažniausiai gali būti priešingas. Nersitės iš kailio, kad įtiktumėte savo šeimos nariams, bet jie ne visuomet jus supras. Svarbu susitvardyti ir nepadaryti namų kovos lauku tuomet, kai jūsų nuomonės nesutampa ir kai namiškiai abejingai reaguoja į jūsų pastangas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nuo savaitgalio Venera svečiuosis Avino ženkle tokiu būdu sustiprindama jūsų norą užmegzti pažintis, ieškoti naujos informacijos ir aktyviai bendrauti. Savo vertę matuosite naujų pažinčių, turimų kontaktų, įvykdytų išvykų, išmoktos informacijos ar gautų naujienų kiekiu. Taip skubėdami galite nepastebėti tų, kuriems šiomis dienomis iš tiesų labai reikia dėmesio.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį žvalgytis į savo piniginę noro nebus – labiau rūpės tai, ką galima už turimus pinigus įsigyti. Visa, kas atsidurs jūsų pirkinių krepšyje, jums greit taps neįdomu ir jūs leisitės į paieškas naujų dalykų, kurie žadintų jūsų vaizduotę ir leistų jaustis dar gražesniais, turtingesniais, laimingesniais. Deja, bus nelengva sustoti ir energijos perteklių nukreipti teisinga linkme.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?