Kaip pasiruošti vasarai?

2021-05-21, Pranešimas spaudai

Po pakankamai šalto pavasario, netrukus galėsime pasitikti daugybę nuotykių žadančią vasarą. Kaip ir kiekvienas sezonas, ji į gyvenimą įneš šiokių tokių pokyčių, tiek kalbant apie mūsų kasdienybę, tiek apie stilių ir netgi grožio rutiną. Tam, kad šį sezoną galėtumėte išnaudoti maksimaliai, jam reikia pasiruošti iš anksto – išskyrėme kelias pagrindines užduotis, nuo kurių turėtumėte pradėti.

Atnaujinkite garderobą

Tikriausiai dalį vasarinių drabužių iš spintos gilumos ištraukėte dar pavasarį, tačiau šiam sezonui galite paieškoti ir dar kelių naujų akcentų. Tam, kad kasdienybėje Jus lydėtų maksimalus komforto jausmas, pirmenybę teikite plonoms, gerai kvėpuojančioms medžiagoms, kurios neleis sušilti net ir karščiausiomis dienomis. Kalbant apie stilių, pravartu dažniau rinktis ryškesnes spalvas ir atkreipti dėmesį į vyraujančias tendencijas. Pavyzdžiui, šį sezoną ypač madingos bus romantika alsuojančios ir žemę siekiančios suknelės. Tokių rūbų vasarą spintoje turėtų būti ir daugiau – spauskite čia, jei norite apžiūrėti jų pasiūlą.

Pasikeiskite kvepalus

Kvepalai neabejotinai tampa svarbia mūsų įvaizdžio dalimi, tačiau ne paslaptis, jog jų aromatai, priklausomai nuo sezoniškumo, gali atsiskleisti skirtingai. Jei iki šiol rinkotės sodrius kvapus, atėjus vasarai juos galite pakeisti šviežesniais ir lengvesniais – šiltu oru jie bus kur kas priimtinesni. Tokie aromatai nuteiks energingai ir lygiai taip pat galės atskleisti Jūsų asmenybę – pakeitusios Jus lydintį kvapą, jausitės taip, lyg būtumėte įsigijusios naują aksesuarą.

Pakoreguokite odos priežiūros rutiną

Vasaros sezonu norisi ne tik lengvesnių rūbų ar kvepalų, bet ir kremų bei kitų kosmetikos priemonių. Net ir besidažydamos turėtumėte rinktis lengvesnį makiažą – tuomet karštesnėmis dienomis ne tik išvengsite prakaitavimo, bet ir neleisite užsikimšti poroms. Lengvi lūpų blizgiai, CC kremai ir blakstienų tušas šiuo sezonu turėtų būti pagrindinės Jūsų naudojamos priemonės. Jei vengsite sunkaus makiažo, Jūsų oda tikrai padėkos.

Atšilus orams, odą taip pat reikėtų dažniau valyti, šveisti, o vakare – giliai sudrėkinti. Taip pat patartina maitinti ją produktais, kurių sudėtyje yra daugiau vitamino C: jis padės išvengti raukšlelių ir prisidės prie kolageno gamybos. Žinoma, ne mažiau svarbu pasirūpinti ir apsauga nuo saulės – ruošiantis degintis ji yra kone būtina, tačiau net ir kasdienybėje reikėtų naudoti SPF30 ar SPF50 filtrą turinčius produktus.

Pagalvokite apie efektyvias depiliacijos priemones

Vasaros sezonu kur kas dažniau dėvėsime sukneles, sijonus ir leisime laiką prie vandens, tad norėsis dar efektyviau pašalinti nepageidaujamose vietose augančius plaukelius. Jei nesate patenkintos dabartinių priemonių veiksmingumu, jau dabar turėtumėte pagalvoti, kuo jas pakeisite. Vienas iš tokių variantų galėtų būti epiliatorius, kurio rezultatais kartais galima mėgautis net ir visą mėnesį. Šiam prietaisui dažniausiai neprireikia ir didelių investicijų, tačiau jei domins kuo pigesnis epiliatorius, akcija leis net ir itin kokybišką gaminį įsigyti ženkliai pigiau. Jei jo pradėsite dairytis anksčiau, tokių pasiūlymų tikrai pavyks atrasti.

Įsigykite patogią avalynę

Tikėtina, kad vasaros sezonu kur kas dažniau vaikščiosite ir keliausite, todėl pravartu pasirūpinti ir savo kojų komfortu. Vienas geriausių pasirinkimų šiuo atveju būtų sportinio stiliaus avalynė. Nereikėtų manyti, kad tokie apavai pritaikyti tik aktyviam laisvalaikiui: tarp tokių batų dabar galima rasti itin žavingų variantų, kuriuos galėsite pritaikyti prie bet kokios savo aprangos. Plačią tokios avalynės įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudusios ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/avalyne/sportiniai-bateliai-batai-kedai.

Apgalvojusios visus šiuos žingsnius, patį šilčiausią metų sezoną pasitiksite visapusiškai pasiruošusios. Net nepastebėsite, kaip greitai jis prabėgs – pasistenkite kiekvieną dieną išnaudoti prasmingai!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!