Kelios priežastys, kodėl verta pirkti akumuliatorinius įrankius

2021-05-26, Pranešimas spaudai

Daugelis pirkėjų dažnai dvejoja dėl to ar jiems rinktis įprastus elektrinius įrankius su laidu, ar geriau pirkti akumuliatorinę įrangą? Šį straipsnį norėtume skirti pastarojo tipo įrankiams bei apžvelgti didžiausius jų privalumus, lyginant su laidiniais ar skystu kuru varomais kai kurių įrankių variantais. Taigi, štai kelios įvairios priežastys, kodėl akumuliatorinis pjūklas gali būti tinkamesnis pasirinkimas už laidinį bei kaip pasirinkti geriausią įrankį sau!

Mobilumas ir patogumas dirbti

Pirmasis privalumas, kuris iš karto krenta į akis yra šių įrankių mobilumas bei patogumas dirbant su jais. Kadangi laidiniam prietaisui reikia prieigos prie elektros lizdo, galimybės dirbti su jais yra ganėtinai apribotos. Ką jau kalbėti apie pvz., pneumatinius veržliasukius ar kitokią pneumatinę įrangą, kuriai reikalingas kompresorius.

Akumuliatoriniai įrankiai visuomet galės judėti kartu su jumis ir būti ten, kur jų labiausiai reikia.

Ilga baterijos veikimo trukmė

Tai gali būti arba didžiulis privalumas arba tiesiog mito apie akumuliatorinius įrankius, paneigimas. Per pastaruosius du dešimtmečius, ličio jonų baterijų (tokio tipo baterijos naudojamos visuose įrankiuose) technologijos smarkiai patobulėjo. Tai reiškia, kad baterijos dabar yra talpesnės, ilgaamžiškesnės ir gerokai patvaresnės. Įrankiams tai naudinga tuo, kad iš seno išsilaikę stereotipai, kurie teigia, kad akumuliatoriniai įrankiai turi silpnas baterijas ir ilgai nelaiko – nebetinkami. Modernūs akumuliatoriniai įrankiai gali veikti tikrai netrumpą laiką, o jų baterijos yra pakankamai patvarios, kad leistų įrenginį iškrauti ir pakrauti daugybę kartų.

Gausus įrankių asortimentas

Dabar akumuliatorinių įrankių asortimente yra pačių įvairiausių prietaisų, pradedant grąžtais, pjūklais, baigiant frezomis, veržliasukiais ir gausybe kitų įrankių. Dar kiek seniau, akumuliatorinė technologija buvo naudojama tik dalyje įrankių, todėl dabar pasirinkimas – daug didesnis. Štai paspaudę ant šios nuorodos - https://www.varle.lt/akumuliatoriniai-kampiniai-slifuokliai/, galite pamatyti gausų kampinių šlifuoklių su akumuliatoriumi, pasirinkimą. 

Patogiau vežiotis ir laikyti

Nors jau minėjome, kad akumuliatoriniai įrankiai kelia mažiau rūpesčių darbo vietoje, verta paminėti ir lengvesnį jų laikymą dirbtuvėse ar dėžėse. Kadangi nėra ilgų laidų, viską sutalpinti tam skirtoje įrankių dėžėje ar specialiame stalčiuje – daug lengviau nei įrankius su ilgais laidais. Nors jie sveria ir kiek daugiau bei dažniausiai, savo gabaritais būna kiek didesni (juk prie jų tvirtinasi papildomas akumuliatorius), tačiau bendrame kontekste juos vis tiek lengviau sutalpinti ir laikyti.

Labiau tinka pradedantiesiems ir mėgėjams

Jeigu lyginsime akumuliatorinius įrankius su kitokio tipo prietaisais, pastarieji (jeigu jungiami laidu arba pneumatiniu būdu) bus galingesni, našesni ir dėl to geriau tinka profesionalams arba patyrusiems naudotojams. Tačiau, jeigu jūs įrankius naudojate pakankamai retai, esate mėgėjai arba nekeliate didelių reikalavimų galios bei našumo atžvilgiu, akumuliatorinis įtaisas bus daug geresnis pasirinkimas. Taip galite sutaupyti papildomų lėšų ir įsigyti tokį šlifuoklį, gręžtuvą ar kitą įrankį, kuris bus maksimaliai naudingas.

Išvados bei apibendrinimas

Taigi, jeigu reikėtų apibrėžti visas priežastis, kodėl verta pirkti akumuliatorinius įrankius ir jas sudėti į vieną – nepavyktų to padaryti. Iš tiesų, kadangi dabar rinkoje yra tiek daug skirtingų akumuliatorinių įrankių, visi jų privalumai yra labai įvairiapusiai bei universalūs. Su akumuliatoriumi esantį įrankį galima patogiau ir lengviau pritaikyti darbo vietoje. Nėra tiek vargo su laidais ar kompresoriaus pajungimu. Šalia to turime patobulėjusias baterijas, kurios leidžia įrankiui ilgiau veikti našiai. Patys įrankiai taip pat tarnauja ilgiau, o gausus jų asortimentas leidžia kiekvienam pirkėjui pasirinkti tai, ko reikia labiausiai. Na ir kaip paskutinius du pliusus galima įvardinti patogų transportavimą ir laikymą bei tai, jog šie įrenginiai labiau tinka pradedantiesiems!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!