Kelyje Švėkšna–Skomantai „pajudėjo ledai“

2021-05-29
Kelyje Švėkšna–Skomantai prasidėjo pirmieji kapitalinio remonto darbai. Autorių nuotr.
Kelyje Švėkšna–Skomantai prasidėjo pirmieji kapitalinio remonto darbai. Autorių nuotr.

Kažkada lyg miražas atrodžiusi galimybė asfaltuoti kelią Švėkšna–Skomantai galutinai išsisklaidė. Dar dvejojančius dėl ilgai švėkšniškių lauktos kelio atkarpos kapitalinio remonto realumo, nuraminti turėtų prasidėję pirmieji darbai. Nors čia dar nepastebėsite nuolat zujančios sunkiosios technikos, kelininkų ketinimus išduoda sužymėti orientaciniai mediniai stulpeliai.

Tikėkimės, jog „pajudėję ledai“ duos tinkamą toną tolimesniems darbams ir greitu laiku turėsime patogiausią susisiekimą su Klaipėdos miestu, o šalia šio kelio gyvenantiems nebeteks skęsti dulkių debesyse.  

Kaip mums pasakojo kelininkai, netrukus atsiras ir informacinis stendas, kuriame bus nurodyta aktuali informacija apie čia vykdomus darbus.

Po truputį darbai intensyvės, daugės ir technikos. Įrengtoje statybų laikino stovėjimo aikštėje jau dabar stovi dalis sunkiosios kelininkų „artilerijos“. Po keleto dienų kelyje bus akivaizdžiai matomi vykdomi remonto darbai. Žinoma, vairuotojams ar pėstiesiems dėl to gali kilti keblumų, bet laikini nesklandumai - tik LAIKINI.

Sveksnosnaujienos.lt

 


Straipsnio komentarai

Hadis2021-05-30
pagaliau, vietoje tų nereikalingų žiedų, padarys kažką naudingo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad žydų bendruomenei perduodami pastatai prestižinėse miestų vietose?