Pradedamas pradinių klasių mokinių testavimas

2021-06-02, Socialinės politikos ir sveikatos skyriaus vedėjos pavaduotoja (savivaldybės gydytoja) Kristina Tutlienė
Pagėgių savivaldybėje padidėjus koronaviruso infekcijos sergamumui įsigalioja reikalavimas pradinukus testuoti dėl COVID-19 ligos.
Pagėgių savivaldybėje padidėjus koronaviruso infekcijos sergamumui įsigalioja reikalavimas pradinukus testuoti dėl COVID-19 ligos.

Pagėgių savivaldybės administracija informuoja, kad nuo kitos savaitės Pagėgių savivaldybės mokyklose keisis pradinukų ugdymo procesas. Ugdymas 5-11 klasių mokiniams nesikeičia – mokymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu.

Pagėgių savivaldybėje padidėjus koronaviruso infekcijos sergamumui įsigalioja reikalavimas pradinukus testuoti dėl COVID-19 ligos. Kontaktiniu būdu besimokantys pradinukai kas 3–4 dienas bus testuojami greitaisiais SARS-CoV-2 antigeno testais. Tyrimo procedūra nesukelia diskomforto, o mėginius galės pasiimti ir patys mokiniai ar mokytojai, prieš tai apmokyti ar prižiūrimi asmens sveikatos priežiūros specialisto. Nesutinkantys testuotis mokiniai mokysis nuotoliniu būdu.

Siekiant užkirsti kelią COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimui Pagėgių savivaldybėje, pasirašytas Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus – Pagėgių savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo 2021 m. gegužės 24 d. įsakymas Nr. A1-510 „Dėl mokinių, kuriems buvo paskirta saviizoliacija, grįžimo į kontaktinį ugdymą“, numatantis, kad mokiniai, kuriems Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) buvo paskyręs izoliaciją, į kontaktinį ugdymą gali grįžti tik gavus neigiamą COVID-19 ligos tyrimo rezultatą

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!