Integruota skaitymo pamoka Vilkyčių bibliotekoje

2021-06-07, Sandra Genienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filialo bibliotekininkė
Pasibaigus pasirodymui vyko pamokos įsivertinimas, kurio metu vaikai rodė „patiktukus“ už įvykusią pamoką. Autorės nuotr.
Pasibaigus pasirodymui vyko pamokos įsivertinimas, kurio metu vaikai rodė „patiktukus“ už įvykusią pamoką. Autorės nuotr.

Gegužės 26 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filiale vyko atvira integruota skaitymo pamoka „Į pasakų šalį“.

Vilkyčių pagrindinės mokyklos 1 klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Dalia Elena Solovjoviene pristatė iš laisvojo skaitymo programos perskaitytas knygas. Vaikai papasakojo trumpus skaitytų  knygų siužetus bei paskaitė ištraukas iš pristatytų kūrinių. Pasakojant apie juos, kilo trumpos diskusijos – kodėl verta skaityti knygas? Juk knygose tiek įdomių istorijų ir pasakų aprašyta. O perskaitytą pasaką galima ir inscenizuoti. Vedini šios minties, pirmokai pristatė ir suvaidino pasaką „Ropė“.

Pasibaigus pasirodymui, vyko pamokos įsivertinimas, kurio metu vaikai rodė „patiktukus“ už įvykusią pamoką.

Apibendrindama pamoką mokytoja teigė, kad knygos – mokslo ir išminties šaltinis. Bibliotekininkė priminė vaikams, kad Vilkyčių biblioteka visada laukia sugrįžtančių savo skaitytojų ir prašė neužmiršti knygų vasaros atostogų metu. Ji informavo apie visai netrukus startuosiančią vasaros skaitymo akciją „Vasara su knyga“, kurioje kvietė dalyvauti.

Atsisveikindami mokiniai kartu su mokytoja padėkojo Vilkyčių filialo bibliotekininkėms už įdomią ir netradicinę pamoką bibliotekoje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!