Mažieji naumiestiškiai gyvena aktyviai

2021-06-05, Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio  direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Vilčauskienė
Mokiniai džiaugėsi ne tik puikiu oru, įrengta nauja krepšinio (futbolo) aikštele, bet ir puikia galimybe dieną pradėti aktyviai ir efektyviai nusiteikus! Autorės nuotr.
Mokiniai džiaugėsi ne tik puikiu oru, įrengta nauja krepšinio (futbolo) aikštele, bet ir puikia galimybe dieną pradėti aktyviai ir efektyviai nusiteikus! Autorės nuotr.

Gegužės 28 d., įgyvendinant projektą, bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, mokyklos-darželio ugdytiniai pademonstravo, kaip mokosi žaisti krepšinį, užsiimti aktyvia veikla.

Vyko bėgimo, krepšinio žaidynės, kurių tikslas - aktyviai stiprinti mokinių ir kitų mokyklos-darželio bendruomenės narių fizinę, protinę, dvasinę sveikatą bei gilinti sveikatos žinias. Renginio metu, mūsų mokiniams buvo akcentuotos 3 pagrindinės taisyklės, siekiant būti sveikam: aktyviai sportuoti, visada laikytis švaros ir higienos, sveikai maitintis.

Fizinio ugdymo mokytojos Sonata Lidžiuvienė, Rita Judžentienė, Žaneta Danienė, Daiva Jokubaitienė mokiniams paruošė keturių tipų fizines veiklas, atliko mankštas, aiškino(si) ir analizavo fizinių užduočių naudą fizinei, protinei bei emocinei sveikatai, apšilimui bėgo aplink mokyklą-darželį ir skatino visus mokinius bei mokytojus kiek įmanoma aktyviau sportuoti ir užsiimti kuo įvairesnėmis fizinėmis veiklomis, mokėsi žaisti krepšinį.

Mokiniai džiaugėsi ne tik puikiu oru, įrengta nauja krepšinio (futbolo) aikštele, bet ir puikia galimybe dieną pradėti aktyviai ir efektyviai nusiteikus!


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!