Sužadėtuvių žiedas: geriau paprastas ar su deimantu?

2021-06-04, Pranešimas spaudai

Ieškodami labiausiai moteriai tinkamo sužadėtuvių žiedo vyrai dažniausiai peržiūri labai daug skirtingų variantų. Nuo paprastesnių, kurie nebūtinai gaunami iš brangiojo metalo, iki labai prabangių, kurie kainuoja net keturis skaičius minimose sumose. www.v2o.lt prekybos vietose tikrai galima rasti labai daug variantų, tačiau svarbiausia – žinoti kokio reikia. Juk ne veltui pasirinkimas toks platus bei įvairus. Tai rodo, kad kiekvienas žiedas perteikia tam tikrą galią, tam tikrą žinutę. O ką su žiedu norite pasakyti Jūs?

Deimantai – tobulai santuokai

Šiuo metu, kaip teigia rinkos ekspertai, dažniausiai pasirenkami sužadėtuvių žiedai su deimantu. Tikrai ne dėl to, kad norėtųsi parodyti, jog žmogus gali sau leisti įpirkti brangųjį akmenį. Paprasčiausiai tokie žiedai, kurie yra puošti brangakmenis – ilgis metus buvo laikomi tvarumo bei ilgaamžiškumo simboliu, tad natūralu, kad to dažniausiai tikimasi ir iš santuokos. Ne veltui būtent tokie atitinkamai priedai pasirenkami ne tik vestuvėms, tačiau taip pat ir sužadėtuvėms.

 Taip pat deimantai simbolizuoja ir moteriškumą. Ne veltui sakoma, kad brangieji asmenys yra patys geriausi moterų draugai. Taigi, vyrai stengiasi padovanoti tokius žiedus, kurie alsuoja elegancija. O kadangi kainos tampa vis patrauklesnės – jas renkasi net ir tie, kurie taupo. Juk tai yra papuošalas, kuris perkamas tik kartą gyvenime, tad natūralu, jog norisi rasti geriausios kokybės, tobulą žiedą.

Deimantai gali būti pigesni?

Žinoma, pradėjus ieškoti žiedo galite pamatyti, kad kai kurie kainuoja labai brangiai, kai tuo tarpu kiti kaip tad yra su „deimantais“, tačiau jų kokybė nėra tokie gera ir tuo pačiu kaina labai maža. Kaip tai įmanoma? Paprasčiausiai šiuo metu rinkoje galima rasti tokių akmenukų, kurie yra sukurti žmonių, o ne iškasti. Atrodo taip pat, tačiau toli gražu ne tokie patvarūs.

Kai kurie juos mielai renkasi. Tačiau pasikartosime, kad ir tokiu atveju žiedas su dirbtiniu deimantu turi būti pasirenkamas ne todėl, kad norisi sukurti iliuziją, kad jis yra geros kokybės, tačiau dėl to, kad jis Jums asmeniškai atrodo gražus. Nustebsite, kaip netinkamas žiedas, kuris skirtas tik pasipuikavimui – ardo šeimas.

Kas lemia santuokos sėkmę?

Kad ir koks žiedas bus pasirenkamas - svarbiausia santuokoje yra noras būti kartu, o ne papuošalas. Tačiau jis tikrai svarbus. Ir natūralu, kad norisi, jog pats pirmas gestas, kurį atlieka vyras kurdamas šeimą – būtų atsakingas ir tuo pačiu įvertintas, apgalvotas. Kad ir koks jis paprastas gali atrodyti, tačiau turi labai daug galios, tad ją suprasti bei tinkamai įvertinti ir reikia kiekvienam.

Kiekvienas vyras renkasi žiedą pats, galiausiai, jis dažniausiai ieškomas pagal moteris. Jeigu puikiai pažįstate savo moterį – tokiu atveju labiausiai tinkamo žiedo pasirinkimas bus gana paprastas darbas. O galiausiai – svarbiausia juk yra emocija, jausmai yra tuo pačiu nuoširdumas, kuris yra perduodamas su paprasčiausiu papuošalu, kuris turi tokią didelę galią.


Straipsnio komentarai

Mindaugas2021-06-05
Tvari santuoka šiais laikais retesnė už deimanto grynuolį. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
NEI PASO ŠTAMPAS NEI ŽIEDAS NEPADARYS ŠEIMOS TURTINGOS 2021-06-04
JEI SUTARIMO IR PAGARBOS TARPUSAVĮ NĖRA TIK BLIZGUČIAI IR TURTAI TERŪPI BEI PRAMOGOS JOKIE ŽIEDAI ŠEIMOS NEIŠLAIKYS STIPRIOS IR TVIRTOS Komentaras patinka Komentaras nepatinka