Kiekvienas paveikslas turi savo istoriją

2021-06-10, Raimonda Lomsargytė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filialo bibliotekininkė
Piešimas L. Balčiauskienei yra savotiška terapija. Autorės nuotr.
Piešimas L. Balčiauskienei yra savotiška terapija. Autorės nuotr.
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filiale nuo balandžio mėnesio pradžios lankytojus džiugino Linos Balčiauskienės (Juškaičių k., Šilutės r.) tapybos darbų paroda. Mintis eksponuoti šios kūrybingos moters darbus bibliotekininkei kilo pamačius jos paveikslus socialiniuose tinkluose.

Parodos autorė – menininkė iš pašaukimo. Ji dirba Žemaičių krašto etnokultūros centre kultūrinės veiklos vadybininke, vadovauja Gardamo moterų vokaliniam ansambliui „Aušrinė”. Šis kolektyvas ne kartą savo dainomis džiugino Ramučių gyventojus.

Piešimas L. Balčiauskienei yra savotiška terapija, piešdama atskleidžia savo  emocijas. Grįžusi iš darbo ji skuba imti į rankas teptukus, nes jau būna sugalvojusi, ką reikėtų nupiešti. Parodoje eksponuojami paveikslai buvo nutapyti labai greitai. Tarp jų yra ir tokių, kuriems užteko vos poros valandų įdėto darbo.  Kiekvienas paveikslas turi savo istoriją, nes piešiniai atspindi dvasinę būseną. Autorei visi darbai labai brangūs, nes be jų –  tuštuma namuose ir širdyje. Ateityje lauksime naujų Linos parodų.

Šią tapybos darbų parodą pakeitė dailininkės tekstilininkės, kraštietės Sofijos Vasilenkaitės-Vainilaitienės kūrybinių darbų paroda.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!