Pagėgių savivaldybės paplūdimio tinklinio 2021 metų sezono atidarymo turnyre varžėsi geriausi krašto tinklininkai

2021-06-16, Mero patarėja Inga Kuzmarskienė
Turnyro nugalėtojai
Praėjusią savaitę Pagėgių krašto tinklinio entuziastai ir svečiai rinkosi į Benininkų laisvalaikio sporto aikštyną, kur vyko Pagėgių savivaldybės vyrų, moterų paplūdimio tinklinio (2x2) 2021 metų sezono atidarymo turnyras.

Dėl čempionų vardo, kaip niekada daug, šiemet varžėsi 17 komandų. Komandą sudarė 2 žaidėjai, vyrai ir moterys varžėsi atskirai. Vyrų komandos buvo sudarytos burtų keliu, o moterų komandos sudarytos iš anksto. Buvo žaidžiama iki 21 taško, pagal paplūdimio tinklinio taisykles.

Varžybų nugalėtoja tarp vyrų, nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo, tačiau prieš antrą vietą užėmusią komandą laimėjusi tik dviejų taškų skirtumu, šiemet tapo komanda  „ES“ (Stasys Šeputis ir Ernestas Maciukevičius), antra vieta atiteko komandai „VIETA JŪSŲ REKLAMAI“ (Valdas Štuikys ir Eimantas Mickus), o trečią iškovojo komanda „MAŽYLIAI“ (Rimantas Puodžiūnas ir Rokas Tubutis).

Merginų grupėje, po gražių ir įtemptų kovų, nepralaimėjusios nei vieno seto, čempionių taures iškovojo komanda „STATUTINĖS“ (Lina Stanislovaitytė ir Norvilė Markauskaitė), antra vieta atiteko komandai „KAMUOLYS APVALUS“ (Rugilė Mockutė ir Jesinta Kebeliutė), trečios liko Greta Musvydienė ir Gabija Brazlauskaitė.

Turnyro dalyvius sveikino ir sėkmės turnyre linkėjo Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, apdovanojimus nugalėtojams įteikė tinklinio klubo „SAMČIAMS – NE“ steigėja Rolanda Maciukevičienė ir Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas.

Varžyboms teisėjavo Dainius Maciukevičius ir Antanas Musvydas, laiką ir taškus skaičiuoti padėjo Rolanda Maciukevičienė ir Zigmas Gaubys.