Namuose nuobodžiaujate? 4 smagių žaidimų idėjos poroms.

2021-06-21, Pranešimas spaudai

Greičiausiai kiekvienai porai yra tekę susidurti su tuo, kai santykiuose įsivyrauja rutina. Ji paliečia ne tik bendras veiklas, laiką kartu, bet, žinoma, ir intymų gyvenimą. Dėl šios priežasties, norint, jog monotonija išnyktų, patariama imtis tam tikrų papildomų priemonių, padėsiančių į santykius grąžinti aistrą. Viena jų – erotiniai žaidimai, kurie be viso to dar bus ir puiki pramoga, leidžiant vakarą kartu su antrąja puse namuose. Šiame straipsnyje pateiksime 4 populiariausius žaidimus, kuriuos tikrai verta išbandyti! O daugiau jų rasite čia.

Erotinis žaidimas Truth or Dare Erotic Party Edition

Jei organizuojate vakarėlį ir norite linksmai praleisti laiką su savo antrąja puse ir draugais, šis žaidimas yra itin puikus pasirinkimas! Jį sudaro 69 pikantiški klausimai ir 69 provokuojančios drąsos užduotys, kurias įvykdę ar atsakę gausite taškų. Pavyzdžiui, čia rasite tokius klausimus kaip: „Kokią turite slaptą seksualinę fantaziją?“ arba „kokia yra jūsų mėgstamiausia sekso poza?“, ir užduotis, kurios privers jus išeiti iš asmeninės erdvės bei apturėti vienokį ar kitokį fizinį kontaktą. Tiesa, labai svarbu žaidžiant šį erotinį žaidimą – nuoširdumas ir atvirumas, kurie ir yra pagrindiniai kriterijai, vertinant atsakymus į klausimus ar įvykdytas užduotis ir skiriant taškus. Tai gali būti ir gera priemonė tuo atveju, jei vis dar jaučiatės nedrąsiai, kalbėdami apie seksualinį gyvenimą. Nė nepastebėsite, kaip žaisdami jį išlaisvėsite ir įgausite daugiau pasitikėjimo savimi. „Truth or Dare Erotic Party Edition“ yra pritaikytas trims ir daugiau žaidėjų, tad linksmas vakaras su draugais tikrai garantuotas!

Erotinis žaidimas Sex Roulette Kiss

Visada norėjote išbandyti žaidimą ruletę? Tuomet kodėl to nepadarius erotiniu formatu! Sukant šią ruletę, rodyklė nurodys skaičių, kuris lems, kokį erotinį iššūkį turėsite išbandyti. Žaidime yra net 24 bučinių užduotys, tad tikrai kiekviena pora patirs aistringą bučiavimosi malonumą. Negana to, ši ruletė leis atrasti ir kitų bučiavimosi technikų bei atneš naujų spalvų į jūsų santykius, tad tikrai tai galima vadinti žaidimu be pralaimėjimo. Erotinis žaidimas „Sex Roulette Kiss“ yra prieinamas kiekvienam, kadangi jis pasižymi itin neaukšta kaina. Puiku ir tai, jog jį galima žaisti ne tik didesnėje kompanijoje, kaip prieš tai minėtą „Truth or Dare Erotic Party Edition“, bet ir dviese, praleidžiant intymų laiką kartu su savo partneriu ar partnere.

Erotinis žaidimas Master & Slave

Jei norėtumėte aštresnių pojūčių ir naujų patirčių, žaidimas „Master & Slave“ bus idealus variantas visa tai įgyvendinti. Jis itin patiks toms poroms, kurios norėtų išbandyti BDSM – kuomet vienas iš poros pasirenka būti dominuojančiu, o kitas – paklusniu, ir įsijausdami į šias roles užsiima tam tikromis pikantiškomis veiklomis. Tokį žaidimo rinkinį sudaro: akių raištis, antrankiai, flogeris, plakimo mentelė, plunksnelė, burnos kaištis, antkaklis, X formos tvirtinimo elementas, pavadėlis bei virvė kūno suvaržymui. Kadangi rinkinys yra iš tiesų gana didelis, bus nesunku eksperimentuoti ir atrasti kažką naujo. Be viso to, kad būtų lengviau įsijausti į pasirinktus vaidmenis, „Master & Slave“ erotinis žaidimas turi ir specialias korteles, kuriose yra nurodytos aiškios instrukcijos, kaip ir ką reikėtų daryti. Tad, jis gali būti itin tinkamas ir pradedantiesiems, dar nė karto nebandžiusiems erotinių žaidimų.


Žaidimas Meilės Laivų Mūšis

Greičiausiai kiekvienas yra girdėjęs ar net išbandęs žaidimą „Laivų mūšis“. Tai – klasika tapęs žaidimas, daugelio širdis pavergęs dar mokyklos laikais. Tačiau, ar pamenate, kada paskutinį kartą žaidėte šį žaidimą? Galbūt pats laikas prisiminti? Tam galite išbandyti kiek pikantiškesnį šio žaidimo variantą – „Meilės laivų mūšį“. Jis paremtas klasikinio žaidimo taisyklėmis, tik kad žaisti būtų dar smagiau, papildomai yra pridedamos ir smagios užduotys, skirtos porai paįvairinti savo intymų gyvenimą. Labai patogu tai, jog kortelėse nurodytos užduotys yra dalinai nupieštos, tad tikrai greitai ir lengvai suprasite, ko yra reikalaujama iš Jūsų. Pasirinkę šį erotinį žaidimą, galėsite būti užtikrinti, jog jis tikrai atneš naujų spalvų į jūsų miegamąjį.

Tikimės, jog šis straipsnis padės lengviau išsirinkti geriausiai jums tinkantį ir labiausiai patinkantį žaidimą. Svarbu nepamiršti, jog jį renkate sau ir savo antrajai pusei, tad prieš tai bendrai aptarkite savo norus ir poreikius bei tai, kokie erotiniai žaidimai jums yra priimtiniausi. Tokiu būdu tikrai žinosite, jog partneris ar partnerė nesijaus nemaloniai žaidimo metu.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?