„Šilutė“ patyrė 22 pralaimėjimą

2015-02-24, „Šilokarčemos" informacija
 „Šilutė
„Šilutė" namų rungtynėse su Raseinių komanda „Rasai" patyrė pralaimėjimą 77:91.
Vasario 20 d., penktadienį, miesto krepšinio komanda namuose pasitiko svečius iš Raseinių. Savų sirgalių palaikomi šilutiškiai ketvirtajame kėlinyje ištirpdė solidų „Rasų“ pranašumą, tačiau pergalės išplėšti nepavyko. Reguliaraus NKL sezono rungtynėse „Šilutė" patyrė 22 pralaimėjimą.

Pirmajame kėlinyje aikštėje šeimininkavo svečiai ir per pirmąsias rungtynių minutes aktyviai krovėsi taškų kraitį. „Šilutės" komandą į priekį tempė 9 taškus pelnęs ir 8 kamuolius atkovojęs Edvinas Alundaris. O iki ilgosios pertraukos prie 17 taškų pranašumo sukaupusios „Rasų" komandos prisidėjo aktyvesnis žaidimas baudos aikštelėje ir patikimas aukštaūgių žaidimas.

Ketvirtąjį kėlinį „Šilutė" pradėjo spurtu 16:2 ir ėmė Alberto Vilimo auklėtiniams kvėpuoti į nugarą (67:70). Šeimininkų ambicijas ir „Rasų" taškų badą tik ketvirtą kėlinio minutę nutraukė Giedrius Kurtinaitis. Taškų sąskaitą nuo baudų metimų linijos papildė K. Guščikas, tritaškį smeigė D. Marcinkevičius ir „Šilutė" vėl nutolo 67:76. Deficitą pamariškiai bandė tirpdyti vydamiesi tolimais metimais, tačiau į taškus atsakę „Rasai" iškovojo pergalę rezultatu 77:91.

„Šilutės" komandoje puikiai rungtyniavo Evaldas Šaulys, pridėjęs 20 taškų,  puolėjas Edvinas Alundaris pelnė dvigubą dublį (15 taškų, atkovojo 12 kamuolių), Eivydas Mološčiakas – 16 taškų.

„ŠilutėEvaldas Šaulys išlieka naudingiausiu komandos žaidėju.Edvinas Alundaris (Nr.6) rungtynėse pelnė dvigubą dublį (15 taškų, atkovojo 12 kamuolių).